Jump to content
Българският форум за музиканти

винтчета за бридж


Recommended Posts

имам гадното предчувствие, че винтчетата на седлата на пета и шеста струна на долния мост на верния ми washburn x10 (много "на" стана, ама нищо) са счупени. има ли откъде да си намеря такива и да ги подменя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки магазин, където продават болтчета, гайки, шайби и т.н. продават такива. Мисля че бяха 3х10 мм. Вече има и такива, които отгоре са с прав шлиц за отвертка, има и такива с дупка за имбус, зависи какви имат те. Взимаш 6 (може 12, 18 и т.н. - за да имаш за резерва) и бягаш. Малко са "скъпи" - по около 10 стотинки е едничкото, като се има предвид че за лев можеш да вземеш около 300 видии за дърво :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да се извиня за тоя пост, но не ми се иска да пускам цяла тема с подобен характер, а и вече съм пуснал една тема в раздела "Купувам - Продавам - Предлагам и по точно в подраздела Друго", но там май никой не гледа и не съм получил отговор на следното:

Като си говориме за счупени работи искам да попитам откъде да си купя пикгард за моя squier ?

Взех си китарката втора ръка и пикгарда е пукнат на някои места доста лошо, а във варна в който музикален магазин вляза и питам за пикгард всеки ме пита "кво е туй" ...

Надявам се тук или в !! ТАЗИ !! тема за която споменах да получа някой отговор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да се извиня за тоя пост, но не ми се иска да пускам цяла тема с подобен характер, а и вече съм пуснал една тема в раздела "Купувам - Продавам - Предлагам и по точно в подраздела Друго", но там май никой не гледа и не съм получил отговор на следното:

Като си говориме за счупени работи искам да попитам откъде да си купя пикгард за моя squier ?

Взех си китарката втора ръка и пикгарда е пукнат на някои места доста лошо, а във варна в който музикален магазин вляза и питам за пикгард всеки ме пита "кво е туй" ...

Надявам се тук или в !! ТАЗИ !! тема за която споменах да получа някой отговор

 

 

 

Пищи ми на ЛС ако си заинтересован за пикгард.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:help:

Абе що не прочети кво съм написал в началото ? Или просто искаш да се заядеш с мен :angry:

Кво искаш да ми кажеш, че ще ти е по приятно да гледаш 1 милион тъпи теми от рода на "Искам това, искам онова, колко струва това, откъде да го купя и т.н"

 

Можеше да просто да си замълчиш ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем колега

Но не е ли така за въпроса за темите от тоя род ...

Ае вече край с мненията извън темата :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.