Jump to content
Българският форум за музиканти

Всичко за струните


Cupatincho

Recommended Posts

та знам че има 1085790348569275 теми ама просто ако има 1 ще е супер....Та в темата ако мже да се обясни...Кой размер струни за каква музика са подходящи???

Кой с какви струни е свирил и менние?

Подробно обяснение как да се лсагата струните???

На колко време е хубвао да се сменят???

Магазин където да се намери въпросния модел струни???

Кой за кюаквото се сети прсото да е на 1 тема...

 

Поздрави,Цвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш хубави конструктивни идеи, но не можеш да събереш всичката информация в една тема, още повече, че са се писали кофи с клавиатурни клавиши по всичките въпроси. Демек ако имаш мерак да разбереш отговора на някой от тях просто ще ползваш търсачката...

 

Усещам, че ще ти я клъцнат и тази тема ;) Единственият начин е да хванеш и да ровиш няколко седмици по старите теми, така че да синтезираш една нова, в която всичко да е структурирано, но се съмнявам да си жертваш младостта, за да се занимаваш с подобни утопични каузи ;)

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е ама търсих много страници и горе-долу някаква информация ама недовършена ама не за сички ама не...и се така недошлайфано...Мен най-много ми трябва да знам откъде мога си купя дадения модел струни...нищо друго но все пак за да няма утре нова тема да си има отсичко по много...Т а ако я махнат здраве да е...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж музикалните магазини с търсачката - xxxx,динакорд,фактор....ако имаш време отиди до някой от тях и попитай продавачите това което те интересува.вярвам,че никой няма да ти се изсмее и ще ти обърнат подобаващо внимание! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от край време се каня да направя подобна тема със синтезирана информация - не само за струни, а и за бегинър китари и т.н. и т.н. ...

Времето ми е доста кът и ме съмнява да стане скоро. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.