Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко музика от мен


Recommended Posts

Направих едно сайтче в Hit.BG - tarvin.hit.bg. Там съм сложил някои (добре де, повечето) парчета. По мое лично мнение са скучновати, но ако изтърпите някое и друго, много ще се зарадвам да прочета мнения. Ама не от рода на "яко", "бива" или "тъпо". С повечко обяснения, моля :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

личи си.че имаш предпочитания към класическата музика.много елементарна хармония,много оргелпункт на него :happy: ,има идея,но саунда е много в г*зъ :D иначе о.к.

Редактирано от Topsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако имах повече процесор, RAM и добър софтуър, който да върви на машинката, нямаше да е толкова в г*за саунд-а :D Ама - без инструменти - толкоз. Пък за композицията - ми не моем :happy: . Нямам творчески талант и това си е :D

 

Благодаря ти за мнението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кефя,щото много малко хора се връщат към класиката и правят такава музика.за другото-ясно B) то ако всички си имахме повече процесор, RAM и добър софтуър, който да върви на машинката, нямаше да има нужда от професионални студия :) ама........(не е точно така де :headbang: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми... барабаните... нямах интернет тогава, че да търся готови, пък и винаги ме е мързяло да търся и да пробвам :headbang: Затова сам съм си правил всичко. Ама поне знам, че си е от мен.

 

Topsun, ми няма как да не се връщам към класиката / псевдо-класиката, след като преди слушах почти ексклузивно само филмова и игрова музика. Та, WarCraft II си казва думата B)

Редактирано от Tarvin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.