Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова песен


Black Bird

Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

нека споделя какво не ми хареса

 

тия смъкващите се диско томове в началото и към края определено не се връзват с концепцията

 

касата, барабанчето и томовете да прекалено компресирани и дигитални, повече мекота и обем няма да им се отрази зле

 

малко си се поотпуснал с компресорите определено, и звука като цяло звучи пре-компресиран

друго което не ми хареса е някъде след средата има едно заплитане на ритъма, което явно е идея, но според мен не добре реализирана

 

с по изчистен и балансиран звук ще звучи много по добре, по живо, и ако се обърне малко внимание на бас линията, която в момента е адски назад и от към съдържание и от към сила в микса, тогава вече няма да има какво да се желае

 

звука на китарата, поне на мен ми тенекее повечко отколкото мисля че трябва, но тва е доста индивидуално

 

всичко останало е супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за ценните съвети Лое!!!

Мисля да я пре смесвам на ново като дойдат тези семпли http://www.stevenslatedrums.com/

Ще обмисля всяка твоя точка от поста ти...! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и цялата песен. Все още в суров вид.

http://nalbantov.com/Dimitar_Nalbantov_Tsu...NewMIX_Full.mp3

 

Много ме кефи парчето като композиция и свирене.За мен като китарист е по-важно извирването,не съм манияк на смесване и звук и ми звучи добре.Радвам се че има наистина кадърни китаристи :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми виж какво - и първият вариянт и вторият са си добри.За страничен човек няма значение.И вторият е добър.Интересува ме жиците на места импровизирани ли са или всичко е заучено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 02:47 до 02:57 импровизирам - легато с уа педал:whistle:

Друго всичко се знае до тон :)

Тук свиря част от солото още сънен http://www.youtube.com/watch?v=fCci-xcB9M8 :)

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

:surprise: Досега си мислех че си добър само по-душа ;) Но вече съм сигурен че отиваш направо в G3 :hysterical:

 

Много кефят арпежите+дабълхенд на края,абе парчето е убиец.Ти се подиграваш с нас :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:slap: Чух само последният вариант, очарована съм! Не мога да коментирам китаристките ти способности в детайли, просто защото нямам достатъчна компетенция, но ми се струва, че е на доста добро ниво, а звученето много ми хареса! :bravo:

Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.