Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова песен


Black Bird

Recommended Posts

Ето вътрешността от новата песен ,по която работя.

Надявам се да ви хареса:

http://nalbantov.com/Dimitar_Nalbantov_Tsunami.mp3

 

Поздрави

Митко

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Митак,при теб няма изненади(здраво градиш напред и нагоре),освен че определено се забелязва втвърдяване на звука.а останалото е избухване което само ти си го можеш.поздравления за песента,чудесни теми,перфекно свирене,както винаги.

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти сърдечно!!!

Много се радвам ,че ти допада...:):thumbs_up:

 

Микса е поправен с по-малко високи.

 

Митко

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро! Много ми харесва основната тема.

 

Мислил ли си дали в последствие да бъдат парчетата с барабанист или да си останат с писани барабани?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро! Много ми харесва основната тема.

 

Мислил ли си дали в последствие да бъдат парчетата с барабанист или да си останат с писани барабани?

Благодаря за мнението май френд! :thumbs_up::)

 

Кой не би искал истински дръммер - музикант ;)

Да мился .... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко е парчето митак !!! ... и усешането за/от цунамито наистина си го пресъздал идеално. относно микса, живи барабани и тн. - сигурен съм че ще направиш и избереш най-добрия вариант

 

успехи и ще се радвам скоро да чуваме и още работи от теб !

 

поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитах, защото последните неща, които си пускал си имат особен чар, за който допринасят и писаните барабани ... придават интересно звучене, поне за мен де :) .

 

Твой фен, в очакване на следващите парчета и втория албум:thumbs_up:

Делян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко е парчето митак !!! ... и усешането за/от цунамито наистина си го пресъздал идеално. относно микса, живи барабани и тн. - сигурен съм че ще направиш и избереш най-добрия вариант

 

успехи и ще се радвам скоро да чуваме и още работи от теб !

 

поздрави

Алекс

 

Благодаря! :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов микс с по силни ритъм китар и по слабо соло /поне така мисля/

http://nalbantov.com/Dimitar_Nalbantov_Tsunami_NewMIX.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен лично в началото (първите 10-15 секунди) някакси ми потъваше соло китарата и ритъм китарата беше много доминиращ ама това усещане лека полека почна да ме напуска до края на парчето. После обаче го сравних с 1вия микс и на мене лично първия повече ми харесва - въпрос на вкус разбира се :)

 

Онтосно мнението на Delian за редените барабани - наистина звучат добре и интересно, в това спор няма, ама за мене цунамито е нещо непредсказуемо с огромна сила което не може да бъде пресъздадено с дръм компютър - разбира се това е само мое мнение

 

парчето наистина е яко - все едно седя на някоя скала и гледам как идва вълната. От една страна се усеща цялата сила и бруталност която носи със себе си, а от друга красотата и елегантноста и. Евалата, брилянтна идея !!!

 

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм странно... :) много хора харесаха втория микс...:hysterical:

Благодаря ти сърдечно за отделеното време , за дадените съвети и подкрепа....Оценявам го дълбоко!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, изключително кадърно измислено,изсвирено и миксирано парче с чудесни жици - ПЕРФЕКТНО :)

Приятно съм изненадан;)

Редактирано от Malmsteen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... много интересно се е получило Мите , браво дето се вика ..... всичко ми се нрави ама и в двата варианта в барабаните има нещо което ме нерви .... по принцип не съм голям фен на тоя тип саунд от две три години , но проблема според мен не е в това - във високия регистър на комплекта има нещо прегоряло , не знам дали си го помпил и т.н. но това което бих ти предложил е да ползваш касите , барабанчето и алтовете на тези по електроно звучащи комплекти , а фусове и чинели да вземеш от акустични комплекти - от Ездръмър да речем като ги обработвай на отделни тракове - целта евентуално да бъде нещо като комплекта на Гошо Марков от Щурците и на Фил Колинс от 80-те ..... но това си е мое мнение , и по никакъв начин не е меродавно за твоята работа и стилистика .. е разбира се като на басист би ми се искало и баса да се чува малко повече , ама карай - всички басисти сме болни на тема бас :) ... желая ти успех . жив и здрав . Цеко :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цеко, благодаря ти за обстойния отговор!!!!!!!!!Всяка дума от теб е дълбоко важна за мен!!!

:hysterical::metalist::recourse:

За барабаните чакам едни барабани , които скоро си купих http://www.stevenslatedrums.com/

и тогава ще смесвам наново.

За бас още е електронен...трябва да се смени...

 

Качвам цялата песен след малко

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.