Jump to content
Българският форум за музиканти

ето 2 реда и за мен като нов тук


Recommended Posts

привет и от мен и......... абе ти ще разбереш кво е във форума, ако пък и Илийката не ти е разправил за какво иде реч хехе весело и upgrade-ващо :cheers: форумстване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Ами според мен идеята на YtseJam е доста добра, за това и аз изрових моя стар пост в който не беше писано от април насам.

 

Едни от първите ми стъпки в музиката бяха с моя стар много много добър приятел Stone_Free който за съжаление сега е в Германия и се виждаме 2 пъти в годината. Иначе свиренето ми с него беше меко казано забавно - състоеше се в това да се съберем двамата у нас на тавана и в общи линии основно праскахме рок и джаз импровизации. В последствие се напивахме стабилно :cheers: и идваше време за коронния номер - да правим Aneurysm на Нирвана като накрая изпотрошавахме инструментите си точно в стил Кобейн (мале старите ми барабани колко шута са изяли не е истина, ама те си бяха толко скапани че не им правеше впечатление хич). Абе много пънкарско се получаваше :dance:

После имаше някви кавъри на Deftones, A Perfect Circle и Alice In Chains ама само до там се стигна с него.

:godbless: за Вальо

 

Сега свирим с още един човек от форума - assoass. Илийката е басиста в групата ми и свирим все по-успешно....и нямаме намерение да спираме :greenball:

Той е също така човекът който ме светна за този форум - за което мерси.

Илиййййкаааа - фолкът е магия!!! :P

 

Третият човек е Angermeans - нашето вокалистче :singer:

Интересното е че се запознах с него 30 минути след като се регистрирам във форума и пусна обява че търсим вокал :metalist: . Хе-хе явно случайни неща на този свят няма B)

 

 

Това е от мен. Всички останали с които съм свирил не са членове на братството (засега). Пожелавам им скоро да ги видя и тях тук.

Айде пишете и вие а от мен - :beer: и :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.