Jump to content
Българският форум за музиканти

Infinite Universe


Recommended Posts

Качих я в muzikant.org@gmail.com

Това е теста който бях направил с Yamaha DG Stomp

сега му сложих име :D

Infinite Universe преведено е Необятната Вселена

Качих я щото навремето имаше оплаквания, че някой не можал да я изтегли :)

Може да се пипне още малко, ама ще му мисля по-нататък :D:lol::P:P:)

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деане,

бива-чувам Вай влиянието или греша :lol: ?Имаше някви гадни припуквания по време на парчето-от драйвъри ли,от настройките на картата/софтуера може би!?!Има над какво да работиш,но моя съвет като държиш дългите продължителни тонове,разклащай ги малко-дай им малко вибрато.Представи си един добър певец,когато той/тя задържа нотата по-дълго първо я оставя "права" и след това добавя малко вибрато.Китарата е твоя глас.Поствай още неща,има хляб в тебе!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деане,

бива-чувам Вай влиянието или греша :) ?Имаше някви гадни припуквания по време на парчето-от драйвъри ли,от настройките на картата/софтуера може би!?!Има над какво да работиш,но моя съвет като държиш дългите продължителни тонове,разклащай ги малко-дай им малко вибрато.Представи си един добър певец,когато той/тя задържа нотата по-дълго първо я оставя "права" и след това добавя малко вибрато.Китарата е твоя глас.Поствай още неща,има хляб в тебе!

 

Владо

Припукванията са от Fruity Loops

Не знам що припуква, трябва да я преинсталирам май :P

Абе това нещо е на импровизация, 15-20 минути се лигавих и го записах.

Целта беше да постна нещо във форума и да покажа Yamaha DG Stomp к'ъв го вади :P

А иначе съм слаба ракийка :lol::D:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деане,

бива-чувам Вай влиянието или греша :P ?Имаше някви гадни припуквания по време на парчето-от драйвъри ли,от настройките на картата/софтуера може би!?!Има над какво да работиш,но моя съвет като държиш дългите продължителни тонове,разклащай ги малко-дай им малко вибрато.Представи си един добър певец,когато той/тя задържа нотата по-дълго първо я оставя "права" и след това добавя малко вибрато.Китарата е твоя глас.Поствай още неща,има хляб в тебе!

 

Владо

Припукванията са от Fruity Loops

Не знам що припуква, трябва да я преинсталирам май :lol:

Абе това нещо е на импровизация, 15-20 минути се лигавих и го записах.

Целта беше да постна нещо във форума и да покажа Yamaha DG Stomp к'ъв го вади :D

А иначе съм слаба ракийка :D:P:D:)

Аз имах Yamaha DG-80 112a преди няколко години и ме кефеше при условие че го взех само за $350,но звучеше не достатъчно динамичен за мен/твърде много компресиращ и го продадох.А колкото за ракията,никой не се е родил научен виртуоз тъй че наздраве :) Както казах има хляб в теб,можеш да станеш змей,просто трябва да поработич повече-вади повече парчета дето те кефят,не разчитай много на таблатури и се опитай да копираш малките нюанси в свирвнвто на китаристи,които те кефят-вибрато,динамика,ритмически фрази и т.н.Ако ти трябва помощ и естевено ако я искаш аз съм насреща :P

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вади повече парчета дето те кефят,не разчитай много на таблатури и се опитай да копираш малките нюанси в свирвнвто на китаристи,които те кефят-вибрато,динамика,ритмически фрази и т.н.

:lol:

На мен ми допада звука, само дето е малко.... ами НЕплътен, липсва нещо. За китарата говоря само, естествено, ясно е, че другото си го скалъпил за фонче :)

 

А с тази Yamaha можеш да извадиш къде по-истински звук, нахъсан...

 

Успех! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вади повече парчета дето те кефят,не разчитай много на таблатури и се опитай да копираш малките нюанси в свирвнвто на китаристи,които те кефят-вибрато,динамика,ритмически фрази и т.н.

;)

На мен ми допада звука, само дето е малко.... ами НЕплътен, липсва нещо. За китарата говоря само, естествено, ясно е, че другото си го скалъпил за фонче ;)

 

А с тази Yamaha можеш да извадиш къде по-истински звук, нахъсан...

 

Успех! :hello:

ми да ама сигурно не с тази комбинация

 

Китара -> ефект -> вход за микрофон на PC ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.