Jump to content
Българският форум за музиканти

"Нощни игри"


Recommended Posts

Браво-страхотна идея!

Тоя който се е сетил за това е супер! :ph34r:

Веднага ъплоъднах съкратена версия на предстоящият ми солов албум,който ще се казва 'Нощни игри'и е вече напълно готов.

Музиката и аранжиментите са мои,но по-интересното е че всички кейборди в албума са записани също от мен(това ми е голяма тръпка :ph34r: )

Не съм се стремял да правя комерсиален албум и да разбивам БГ класацийте,

а музика която обичам да свиря и да слушам.

Еми хайде-и още веднъж'СУПЕР СТЕ'!!! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петър Главанов -Сленг - наш съфорумник - строхотен музикант,китарист и човек - и незаслужено подценяван - моя съвет заслушайте се внимателно в това което прави

:wow: нема кво да коментирам, евала :) btw, пееш като васил найденов :headbang: или поне на мене така ми прилича

 

p.s.: иначе друго си е като сваля човек с 300к :) от бг сървърите ги чакам по 9 дена, заеби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятел,много яко :greenball: кефят ме клавирите които си записал :headbang: .chacho,това си е васко кеца бе:metalist:

P.S.не се чудете защо казвам "клавирите" :virtuoz: пепи си е записвал освен китарите и част от клавирите :exclaim: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно и мнооого обещаващо. Пепи ми прати още преди месец няколко от готовите парчета и мога да кажа, че това е един от малкото БГ албуми, които съм запланувал непременно да си купя.

 

Хвала на такъв китаристин :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи,

браво че си си положил труда,усилия и средства да работиш върху нещо,което ти носи удоволствие без гарантирана материално възвръщаемост(която в БГ никога и не е съществувала :) ).Като събрат музикант/китарист който също се гърби да прави музика заради самата музика(която музика съм сигурен че е тотално непопулярна) ти свалям шапка :lol: !Нещата,които чух ме изкефиха!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,много ви благодаря за топлите изказвания!

Трябва да ви кажа че дори и да не издам този албум в България,няма да съжалявам за времето,нервите и средствата,при положение че има хора като вас,който разбират за какво става дума и оценяват труда на другите без да се притисняват да го кажат публично!

Още веднъж- голямо МЕРСИ!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,много ви благодаря за топлите изказвания!

Трябва да ви кажа че дори и да не издам този албум в България,няма да съжалявам за времето,нервите и средствата,при положение че има хора като вас,който разбират за какво става дума и оценяват труда на другите без да се притисняват да го кажат публично!

Още веднъж- голямо МЕРСИ!!! :)

Пепи,

евала още веднъж.Казвай кога ще излиза инструменталната версия тука в Щатите и къде ще я продават,за да си я взема пък току виж съм успял да зарибя и някой друг :) Затова е музикантското братство,да сме солидарни и да се подкрепяме :)

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,много ви благодаря за топлите изказвания!

Трябва да ви кажа че дори и да не издам този албум в България,няма да съжалявам за времето,нервите и средствата,при положение че има хора като вас,който разбират за какво става дума и оценяват труда на другите без да се притисняват да го кажат публично!

Още веднъж- голямо МЕРСИ!!! :)

Пепи,

евала още веднъж.Казвай кога ще излиза инструменталната версия тука в Щатите и къде ще я продават,за да си я взема пък току виж съм успял да зарибя и някой друг :P Затова е музикантското братство,да сме солидарни и да се подкрепяме :P

 

Владо

Здрасти Владо.

В момента ми се прави обложката.И аз самият чакам да ми я изпратят по maila за да я видя.

Иначе master CDто го дадох лично на издателя ми,който беше миналия месец в БГ.

М/у другото, този същия човек ни издаде там и първия ни албум със бандата ми Slang.Ако ти е любопитно посети www.cdbaby.com и там можеш да си го поръчаш-на english е!Албума се казва'Blue'.

Предполагам че и моя CD ще се продава там като излезе.

В момента в който имам някакви новини-ще те информирам!

Хаиде със здраве! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.