Jump to content
Българският форум за музиканти

Енвер Измайлов


zserdx

Recommended Posts

Xм..нищо особено. Има и други подобни изроди, които (според мен) са доста по впечатлителни от този...

 

Reference:

 

Justin King

 

Links:

 

 

 

 

 

ПС: Eто това нещо също попада в категорията Impossible Tapping :thumbs_up:

 

http://www.youtube.com/watch?v=r2BOApUvFpw

Редактирано от Xoce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dominic Frasca!!!!!! :):virtuoz: :virtuoz:

 

опитвах се да намеря албума ама без резултат ;) иначе Impossible guitar го чух само днес към 15 пъти..... и отново, и отново :virtuoz:

:hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен младежа Justin е от дисциплината "колко-най-сложни-неща-могат-да-се-свирят-на-кухарка" и "вижте-ме-какъв-съм-майстор-нечовек".

 

Dominic Frasca ме израдва в пъти повече особено композицията, която почва на 1:57.

 

Тъй или иначе има известни пионери в тия дисциплини дето ще си останат класика. Вижте например гражданина Chet Atkins какви работи е свирил преди 70 г.

 

Напоследък забелязвам тенденция да се въдят какви ли не специалисти, кой от кой по-изроди и въпроса вече стои по следния начин:

 

Кой ще си построи най-кретенската китара и ще свири най-невъзможните неща на нея, пък били и те крайно безмислени.

 

 

Аре стига бе братче...преди една година ситуацията беше "кой ще изсвири най-бързо всички гами и арпежи по целия гриф дотам и обратно", а сега вече е модерно да си акустичен шредър...

 

Няма ли да спрат тия състезания най-накрая?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига бе братче...преди една година ситуацията беше "кой ще изсвири най-бързо всички гами и арпежи по целия гриф дотам и обратно", а сега вече е модерно да си акустичен шредър...

 

Няма ли да спрат тия състезания най-накрая?

 

ха-ха, акустичен шредър?!?!?! Човекът просто свири и се забавлява. Слушал съм и негов албум - Le Bleu - един шред няма. Всичко е просто техника, фън и фънк. :)

 

Да не говорим, че това си му е странично занимание, а с неговата банда http://www.justinking.com/ прави е***и комерсиалния американски поп. Ама явно там му се кефят яко и така...

 

п.п: А на тоя Фраска му слушах днес албума и да ви кажа едвам до издържах...първо е интересен, после става монотонен, а накрая даже и отегчителен. само техника, техника, техника...

 

тцтцтцтц...

 

п.п.п: А Floyd трябва да се слуша по-всяко време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шред означава "пилене на стружки" и съвсем не се заключава единствено в много бързи работи изсвирени по нечовешки начин.

 

Имах предвид точно това, че е само техника и нищо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Съгласен съм, но това не пречи да звучи яко...

 

Но да не спорим за глупости все пак...

Редактирано от MDFk
Стрелката която слагам е за цитиране на непосредствено предно мнение. Моля ползвайте я и четете правилата!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.