Jump to content
Българският форум за музиканти

а жени барабанистки има ли?


Recommended Posts

ами работила съм с няколко и си задавам въпроса има ли жени които наистина се занимават професионално свирят добре???? :recourse: 6те съм благодарна ако ме насочите :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами работила съм с няколко и си задавам въпроса има ли жени които наистина се занимават професионално свирят добре???? :recourse: 6те съм благодарна ако ме насочите :recourse:

за пример бих дал веднага Елица Тодорова ...не само че свири ама и изглежда добре :recourse:

Редактирано от vhcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за Елица няма спор аз търся барабанистка за работа в рок група вече съм почти сигурна че сме свирили с девойките които учат или са завършили ударни.....трудна работа е да откриеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

за българки ли става въпрос? The white stripes имат барабанистка..вярно не е от най-добрите ама..брат и я тегли напред поне :crying: преди в групата ми свиреше барабанистка..мн бяхме добри ама тя живее в австрия и си тръгна вече.. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за българки ли става въпрос? The white stripes имат барабанистка..вярно не е от най-добрите ама..брат и я тегли напред поне :crying: преди в групата ми свиреше барабанистка..мн бяхме добри ама тя живее в австрия и си тръгна вече.. :rolleyes:

 

 

я дай някав запис да я чуя тая вашта барабанистка .. що сте били толкожа добри :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DSC00031.jpg

хаха..добри по мой критерии...ние сме няк'ви лапета мани..бих ти дал запис ако имах...ама отскоро ходиме по репетиционни и още не сме мн наясно с всичко. снимка имам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам записи и още сега мога да кача..ама съм ги записвал на мп3....не сме всички налице(всъщност съм само аз :rolleyes: ) и така де звучат ужасно правя ги само, за да не се налага да си записвам идеите, но когато запиша нещо, както си трябва веднага ще спомена.

Поздрави и лека нощ

-Свилен :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
DSC00031.jpg

хаха..добри по мой критерии...ние сме няк'ви лапета мани..бих ти дал запис ако имах...ама отскоро ходиме по репетиционни и още не сме мн наясно с всичко. снимка имам..

 

Я я, това е репетиционна Алеко :) Аз ходя там понеделник и сряда след 18.00 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.