Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно мазало за песен се води..


Recommended Posts

http://blaze.kandev.com/files/VOBS.mp3

та тва тука е основната идеика за една песничка, записах я набързо направо както ми доиде и тук там има разминаване, критикуваите и псуваите на воля търпя на критики никои да не се притеснява, нали тва е целта да се научим ;) за саунда знам че е кофти....по добре неможах да го наглася за сега правен е с В-Амп ръгнат в лариосче(от наи-малките) с изплющен говорител от там микрофон от уоки токи нахакан в соунд картата и тва е цялата дъндания ;) въх цел роман изписах :) на който му се слуша да го чуе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://blaze.kandev.com/files/VOBS.mp3

та тва тука е основната идеика за една песничка, записах я набързо направо както ми доиде и тук там има разминаване, критикуваите и псуваите на воля търпя на критики никои да не се притеснява, нали тва е целта да се научим ;) за саунда знам че е кофти....по добре неможах да го наглася за сега правен е с В-Амп ръгнат в лариосче(от наи-малките) с изплющен говорител от там микрофон от уоки токи нахакан в соунд картата и тва е цялата дъндания ;) въх цел роман изписах :) на който му се слуша да го чуе

Мене ме кефи доста. Звука верно е шити отсекъде... ;)

Т'ва в началото е доста яко! Ама май клатиш темпото на места... :think:

И освен това не ми хареса прехода от това началното към ония заглушаванията на 20тат сек е прехода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко е бе николайчо. все пак тоя Вамп аз съм го отгледал :godbless: добре е. малко поорежи високите среди - 1,6 - 3,2. поне така ми се струва. иначе песничката е яка ;) има хляб. :guitar: :guitar: :guitar:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве човек, що не направо В-Амп в компа????????????????? :)

Порази ме направо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

В-Амп в кубе = отвратителен звук. ;)

 

ПП: Сега го тегля, ама не можах да се въздържа. Направо съм потресен и възмУтен и огОрчен. Честно. ;):P:P

 

 

ПП2: Чух го - много е свежо, макар и леко Children of Bodom пиниз. :)

Ако го изсвириш с метроном и му сложиш барабани ще е много добре. И пробвай В-Ампа направо в line in на компа - все пак е правен да замества кубе. ;)

Редактирано от Mu3epHuK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми пробвал съм направо в компа, ама саунд картата ми е отвратителна(5-6годишна е..) става сравнително кофти ся го понагласих да свири в лине-ин(преди бех опитвал само в мик.) доволно за колкото за записи ;) иначе вокал - аз мога да се дера криво лево ама от бая време не съм се занимавал с пеене...за барабаните ще му сложа само да се науча как се пишат че нещо никви свястни немога да направя ;)

благодаря на всички за вниманието ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

презаписах го наново с в-амп ръгнат в лаин ин-а и с дублирани китари тук там

некои грешки ги оправих но за сметка на това направих нови то за 10мин раота от некадърник кат мен е така :) на който му се занимаа да удари едно ухо :)

 

ПРЕЗАПИС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бодом и олдскуул (Приийст-Сабат) метъл :) Има хлеб в тва, пич, ама като го стегнеш!

 

Успех - като напраиш нещо кажи - интересно ми е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето ми хареса :) Солото обаче не :) Много е накъсано и въобще не звучи като соло, а като несвръзани фрагменти.

И малко тия мажорните акорди в средата не ме кефят - създават няква атмосфера дето хич не ми е присърце :green: В смисъл поразнообрази ги с малко минорни и квинти :(:)

 

Иначе другото си е :):);)

 

Keep up :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз що помня че писах вече тука?!?!?!?! :think: :think:

както и да е и мен ме накефи :)

чух презаписа де, барабанките му липсват и вокала, маи така си е готино а като му се турят и барабнки незнам :huh::)

шъ чакаме ъпдейти с тъпани.

Кво токова те мъчи с барабаните бе младеж? :( да докараш някви криво лямо колкото да не е без хич не е нужна чак толкова.

с Фрути лупс-а можеш да си нащракаш някеи на две на три.и не и сложно.

Аре стига си спал , почвай :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.