Jump to content
Българският форум за музиканти

Репетицийка


Recommended Posts

Еми... онзи ден като отидохме на репетиция и някой беше записвал преди нас... и имаше озвучени тъпани, та рекохме да се запишем, че да се чуем от страни как сме... ето и резултата

 

http://media.putfile.com/rehersal-pt1

http://media.putfile.com/rehersal-pt2

 

звука е доста зле... но като за без пари толкова :)

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете си името на групата та да ви идвам на концерт некъде.Редко напоследък нещо ми лови ухото.Вокала верно кине анкерни болтове.А и барабанистчето дроби.

Редактирано от yakiya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей тва е групата:

 

http://www.myspace.com/avrilinblood

 

 

още не сме свирили на живо, група сме от 4 месеца, и ако не се изпокараме се надявам края на семптември или октомври да направим едно дебютно концертче

 

ако има нещо ще се чуе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста е Devildriver ;)

 

И Тошо и Енъо ли пеят, че не успях да загрея къде кой е или е само Енъо? Кефят вокалите, определено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не сме свирили на живо, група сме от 4 месеца, и ако не се изпокараме се надявам края на семптември или октомври да направим едно дебютно концертче

 

 

Дано да не се изпокарвате , щото бандата се е получила яка и ще е жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухааа....дет се вика отнесохте ми покрива браво момци! :cheers2::cheers:

 

И Тошо и Енъо ли пеят, че не успях да загрея къде кой е или е само Енъо?

 

Може би туй е концепцията на бандата - това се пита в задачата :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ги разбирам тия новите стилове, но това е добро.

Мяза ми на Соулфлай или нещо от този сорт.

Нео Трайбъл или както се казва там.

Шес' плюс от тотото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв соулфлай бре ;)

 

Стилът... си е в общи линии наш, разбира се има доста влиание от разни светила като slipknot, all shall perish, devildriver, има дет, грайдн и хардкор елементи, както и стабилна доза лигня ;) както вече споменах.

 

И наистина звука на китарите ме дразни най много, доста от нещата успях да ги изгладя с мастъринг само, но директно записаните китари са ужас, може би следващия път ще запишем репетицията без китари, и ще ги запиша отделно у нас, мисля че резултата ще е много много по добър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип аз лично не сам доволен от тази репетиция, праили сме и по-добри...тази беше лигня на мах и тук-там мазня. А пък записа няма смисъл да се коментира поради простата причина ,че е само запис на репетиция(за това е и всичко на 1 канал) и беше предвиден само за нас си да се чуем как звучим отстрани и имаме ли някакъв напредък от началото...Истината е, че наистина се опитваме да праим нещата по-професионално, но на тоя етап аз мисля че сме далече...ако албума излезе Октомври/Ноември(дано сме все още заедно дотогава) и има интерес към него то тогава вече ще имаме стимул да правим още по яки и по-изпипани неща...Аз лично вярвам и се надявам нещата да отиват в по-добра насока...няма да се даваме без бой :hysterical:

 

пп Моето мнение за стила ни: Опитваме се да си праим наш си стил, който е повлиян до голяма степен от деткора...можем да кажем, че са първи братовчеди с него :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.