Jump to content
Българският форум за музиканти

You Desire


Recommended Posts

Емм от скоро правя музика реших да пусна нещо мое за да ми кажете долу горе накаде вървя :) Парченцето е хаусче, малко експериментално.

Пишете мнения , защото са доста важни за мен . :)

 

Song

 

P.S. искам да сложа вокал но поради липсата на вокалист си остава версия 1.1 :)

Редактирано от Inspired
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми по-принцип не съм много по електронната музика, но не звучи зле, доколкото мога да бъда компетентен тук :)

Един женски вокал може да ти влезе много свежо в идеята. Не много дълъг. Дори според мен не е нужно да е кой знае колко лирически...;)

Текстът вярвам няма да ти е проблем?! А ако искаш да е на аглийски ще е още по добре. Английският се връзва добре с електронната музика.

Завъртя ми се идейка за мелодия на вокала в галавата докато слушах парчето даже ;)

Стискам ти палци за плодотворно бъдеще :) Продължавай смело...нямам забележки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино е, и аз не съм много по тази музика, но мисля че това е добро. Има си мелодия готин ритъм, абе смислено е ;) Продължавй в тази насока :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми добре,ама акъл не мога да дам,защото съм много далече от електрониката,колкото и да ми се иска да не е така...

Смислено парче с атмосфера, иначе.Продължавай да се занимаваш с музика,мисля аз;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доволен съм

харесва ми продължавай мисля че критика е нужна за да знаеш на къде да се насочиш

първо смесваш много стилове и по този начин звучи твърде експериментално а предполагам търсиш комерс ефект

финала е електро звучене може да е друго парче някак

основната ти тема е супер добра но е някак здрав прогресив от там и кухия ритъм трябва да се задълбо4и

от друга страна парчето звучи транс заради странния синтезаторен ефект ако запазиш това звучене прогресив мелодията я остави за друго парче

и няма как след такова надъхващо на4ало енергично да забиеш хората с тези амбиенд транс елементчета какво 6те си по4иват на дансинга ли?

Та това което искам да ти кажа е да избереш първо какво точно целиш иначе аз такова парче не мога да направя яко е

и идеята за вокала е задължителна най малкото вземи един вокален семпъл и го набутай от време на време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

добро, на мене само първите няколко такта дето са само каса, ми се струват излишни. Като цяло началото ми се струва, че би могло да е по куул ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Адски съм ви благодарен за критиките,наистина си ги има грешките ама от де да знам аз ;) Както и да е малко ще го опростя за ухото на простолюдието,защото за разлика от вас те трудно възприемат новите и различните неща.Вокал ще сложа текста не е проблем но певицата е проблем ама и това ще го оправим :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам от електронна музика, но за моите плахи познания в този вид музика, бих казал, че звучи доста добре :ok:

Така че :bravo:

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Нещо нищо интересно, търсейки интерес не чух. Но поне нещо да имаше.

Гледам нищо, пак гледам - пак нищо. Абе гледам пак - пак нищо.

Викам си... км, тука има нещо. Така че не спирай. За мен е нищо, за преждеписалите е все нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно парче.... Страхотно е за пиене на кафенце рано сутрин....

"Sound all around"- Задължително требе да е с женски вокал(PORTISHEAD, THE CARDIGANS).... Липсва ти само лайт- мотива на песентта. Всъщност чувам нещо като лайт-мотив. Но по- скоро требе да е изсвирен октава по- горе. За да се набива в ухото на слушателя!!! Всъщност на "Song to go", имаш една страхотна бленда на чист клавир(0:19-0:48 сек). Пробвай с подобна бленда, да изсвириш лайт- мотива в "Sound all around all".... Задължително смени блендите на барабаните. Можеш да оставиш само касата. Но и дай малко баси. Нека е малко "по- глуха"(Leftfield-Leftizum)....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.