Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Solo Presenting!


Recommended Posts

благодаря на налбантов за темата която е пуснал мисля че е много полезна за всички нас.чухме доста идеини и талантличи неща :D:D:lol:B):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 231
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Биси,отново яко парче!

Това си ти вече,супер! :D  :D  :lol:  B)  :D  :D

:D:D:D благодариа

Тук у нас нета ми е като Запорожец на германски аутобан. Довечера нямам търпение да чуя брутализмите ти. Малко да се депресирам така ...... сигурно ще ми държи греяно цяла зима после :D)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биси,отново яко парче!

Това си ти вече,супер! :D  :dance:  :no:  :D  :D  :happy:

:dance::no::D благодариа

Тук у нас нета ми е като Запорожец на германски аутобан. Довечера нямам търпение да чуя брутализмите ти. Малко да се депресирам така ...... сигурно ще ми държи греяно цяла зима после :))))

съмнявам се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега слушам "Mother" ........ и ми остават сили само да добавя :blink::):):):):blink::):):) Аз обoжавам Lee Firkins а тва е точно в такъв стил .....

 

Сега слушам To Jason Becker , тука човечетата клонят към безкрайност :):godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::godbless: направо съм безмълвен ...... няма втори като тебе тука тва е....

 

няма ..... няма ... мене ще ме е срам да пиеме ракия .... сериозно говоря .... респект пред талатнта ти ... ти си невероятно добър .... .........

 

Сега пак съм на Mather ..... много е душевно ....много .......... музика с душа , тва си ти ............ музика със съдържание и емоция ...... , ами аз не те познавам ,като човек , ма такова китарно чудовище си че страх ме хваща :))))

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DeathZone аз съм малко талантлив и ми се пие ракия :blink:

Абе от мене музикант може да не излезе ама май кръчмар , току виж стана :))))))) Еми давай да пиеме , макар че и ти си изрод ама ще това ще го преглътна :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам по добро предложение да седнеме да пиеме и да дрънкаме само дето време няма.... Може да запишеме нещо и да го постнеме във форума.. айде да не оскверняваме повече темата :blink:..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето две произведения и от мен.

Първо едно старо мое творение:

Кликате тук , след това се зарежда страница, на която пише "Click here to download file" кликате и сте готови

 

 

И една кратка импровизацийка:

Кликате тук , след това се зарежда страница, на която пише "Click here to download file" кликате и сте готови

 

 

Дето се вика барбар "Петко с мъжете"!

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега слушам "Mother" ........ и ми остават сили само да добавя :greenball::):):):):):):D:D Аз обoжавам Lee Firkins а тва е точно в такъв стил .....

 

Сега слушам To Jason Becker , тука човечетата клонят към безкрайност :D:):):):):):):D:D:D:godbless::godbless::godbless::godbless: направо съм безмълвен ...... няма втори като тебе тука тва е....

 

няма ..... няма ... мене ще ме е срам да пиеме ракия .... сериозно говоря .... респект пред талатнта ти ... ти си невероятно добър .... .........

 

Сега пак съм на Mather ..... много е душевно ....много .......... музика с душа , тва си ти ............ музика със съдържание и емоция ...... , ами аз не те познавам ,като човек , ма такова китарно чудовище си че страх ме хваща :))))

споко то срамът минава след 2-та чаша :green: иначе малееееее чак срам ме хвана :godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето две произведения и от мен.

Първо едно старо мое творение:

Кликате тук , след това се зарежда страница, на която пише "Click here to download file" кликате и сте готови

 

 

И една кратка импровизацийка:

Кликате тук , след това се зарежда страница, на която пише "Click here to download file" кликате и сте готови

 

 

Дето се вика барбар "Петко с мъжете"!

росене,на импровизациата направо ме разби много хитри неста свириш :greenball::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.