Jump to content
Българският форум за музиканти

Fade To Black / Metallica


simeon4o

Recommended Posts

Ето и нещо по старичко. Тука малко повече се постарах, Не че пак нема кусусри ама по добре от мастара ми се струва. То е и по лесно де.

http://media.putfile.com/Fade-to-black--METALLICA

 

Некой по желание да го изпее :thumbs_up:

Чекам коментарии!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

"Мастара" е това по което се равнява зидарията и теракота.Другото е МастЪра.Имай милост.

А за калпаво пеене съм винаги насреща :surprise:

Редактирано от yakiya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

На ръката си имам татус на Metallica (правен преди доста години) и затова ще изразя малко и критика, без да се сърдиш!!!

Принципно, не е лошо направено, даже си ме изкефи на места, но прехода от първото соло в интрото и куплета, става малко дървено, след 1вия куплет на мелодичната част, малко има фалшиви тонове, както и в началото на 2рия куплет. Надявам се, да не си обидил!!! Инак, има и добри моменти :)

УСПЕХ

Редактирано от Тони Николов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и нещо по старичко. Тука малко повече се постарах, Не че пак нема кусусри ама по добре от мастара ми се струва. То е и по лесно де.

http://media.putfile.com/Fade-to-black--METALLICA

 

Некой по желание да го изпее :)

Чекам коментарии!!!

бравос моито момче,напредваш,да не си с нова китара???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве разтърквам новия IBANEZ :blush: 24 прагчета е по добре от 20 :yahoo: на кремона.

Фалшове има щото слагах ХОРУСИ и МЕТАЛИЗЕРИ и май сам ги предобрил ама ма де...

а YAKIYA ако иска да съсипе песента да се ДЕРЕ нема погеми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Мастара" е това по което се равнява зидарията и теракота.Другото е МастЪра.Имай милост.

А за калпаво пеене съм винаги насреща :punk_guitar:

Човек може да научи много полезни неща тука :greenball:

 

Иначе по парчето- само на мен ли ми се стори че китарите с диста са по тихички някак си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

и аз имам татос на металика на ръката - и аз ще изкажа мнение,и то критично.

не ме кефи брат...сори...все едно слушам кремона или орфей...изобщо акустичната част е зле...как си настрийваш китарата???виж дистърите по биват.то поне като я караш на МИДИ,поне китарите ти да са в час.настройвай хубаво че акордите ми фалшивеят,а звука на чистата китара не ми пасва с дистърите,и по прехода поработи...това е критиката дано не е много остра...

инъче евала,постарал си се,аз така и не съм научил солото накрая но нямам и мерак...

 

пусни подобрения вариант да го чуем :greenangel:

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.putfile.com/Fade-to-black-cover-43

Аре влачи , жестоките ми вокални изпълнения.Транспонирах музичката тон-два нагоре за да ми пасне на ниския регистър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<линк с моето предложение>

 

ако се навиеш да изпраскаш крайното соло,ще го довърша до край,не за друго ами ме мързи да го уча...

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце много готино е станало. Ще го добавя н.п. Ама съм много куц със озвучаването. Твоито е станало като истинско. Ако ме светнеш чистите китари как си ги изкарал нема ич да ти се разсърдя. Мнооо ЯКО.

 

п.п. Аз съм с тушировка на SEPULTURA :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз свиря с boss gt-8,ефектите са от там,а чистите китари са 2 - едната е по тиха и свири различно...

 

ок,ще видя като ми остане време ще го запиша и ще го пусна да му настържеш едно соло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Яко е! Само дето вокалът му липсва американския акцент (ама т'ва не е мн важно) И друго че жиците м/у куплетите са мн заглушени и солото м/у куплетите също. MetallicA :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.