Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся си Ел. Китара


Filthy

Recommended Posts

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

почти 90 % съм взел тази китара,сега остава кубенцето :punk_guitar: заделил съм 350 лв за кубе и съм си харесал за сега този GMX 110 V-TONE 60-Watt Guitar Combo / 12" Jensen® Speaker / ULTRATUBE Circuitry / 12AX7 Tube / 24-Bit Digital Stereo Effects / MIDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само 2 проблема...нямам такива приятели(1)

не съм от сф и скоро няма да ходя до там(2)

искам като отида вече да знам за какво отивам,или поне да имам идея какво търся ... ?

 

 

Filthy,аз имам един приятел,който живее в Сф и ако не е зает може да пообиколи с тебе по магазините :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо че нямаш време,поразрови се тук:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=75

ще ти отнеме много по-малко време и средства,а ще видиш какво се предлага по магазините.след като се спреш на нещо,виж с търсачката във форума какво са писали съфорумците за него и прецени става ли за теб или не.така няма да си дадеш парите за нещо,което след примерно седмица ще те дразни и ще трябва да продаваш.не бързай! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цял ден съм чел за Jackson Js30,и най-вероятно това ще си купя,вече се спрях и на кубе,така че всичко е въпрос на време и един последен човек ще си каже думата,като му дойде времето :offtopic-001:

а след 30-ти може да пообиколя из софия :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Взех си Jackson-а :P много съм доволен от избора си :whistle: а кубето което взех е Laney LX65R

 

:wallbash::punk_guitar:

 

благодаря на всички за съветите и полезната информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.