Jump to content
Българският форум за музиканти

Познайте това соло! Лека задачка-закачка от мен


the_gorer

Recommended Posts

Чудех се как да убия скуката и реших да извадя някакво популярно соло и да го заснема на видео.

Задачата е да познаете кое е солото.

Вярно, че не се старах много, но смятам, че все пак солото е разпознаваемо.

 

Знам, че е супер лесно и всеки може да го извади това, но все пак, ако има начинаещи, пишете дали да правя видео урок как се свири солото.

 

Не знам как да запазим загадката докрай, защото сигурно първият прегледал темата ще се изцепи с верния отговор и на останалите няма да им е интересно.

Затова не назовавайте групата и песента, а само оставяйте коментари тип "общи приказки".

 

 

Ето го и ВИДЕОТО

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ПОЗНАХ - АМА НЯМАМ ДА КАЗВАМ

ГОРЕРЕ , МА ТИ БЛАГ ГЛАС ВАДИШ

МИСЛЕХ, ЧЕ СИ НЯКАКЬВ ЗЬЛ МЕТЬЛ

ДЕТО ГОВОРИ -НА АРГГГГ :)

 

 

да поскажа само,че е от Парт 1,

парт 2 е в друг албум

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха!

Браво, виждам, че има хора, които не четат внимателно какви са условията на играта.

Идеята беше отговорът да се разкрие след известно време, а не вднага, но ето че някой не е прочел правилно, макар че ползвах големи, червени букви.

 

Следващия път ще пробвам с лилави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то пък по-популярно от тва....При положение,че в тоя форум 80% са метали вероятността някой да не го е слушал е доста малка.Дайте някое по-безизвестно да си блъскаме главите. :greenangel::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ми де да знам.

Мисля си, че ако оня тип от горния пост не беше срал на метеното, можеше и да има хора, на които да им е интересно и да им се стори трудно за разгадаване.

 

Така или иначе играта отиде по дяволите и не ми се прави ново соло само за да може някой пак да се изсере предварително и да ми отиде занимавката на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
^ Ми де да знам.

Мисля си, че ако оня тип от горния пост не беше срал на метеното, можеше и да има хора, на които да им е интересно и да им се стори трудно за разгадаване.

 

Така или иначе играта отиде по дяволите и не ми се прави ново соло само за да може някой пак да се изсере предварително и да ми отиде занимавката на вятъра.

 

Е все пак това соло е доста елементарно за свирене, тоест трудно ще го окепазиш чак толкова, че да не го разпознаем. Пробвай със солото на DT - Lie от Awake примерно, там сигурно няколко дни ще се потим над загадката. :)

Редактирано от racerx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хахаха, трябваше да пробваш с някое по-неизвестно парче като "Нищо друго за майките" например :):greenangel::metalist::)

Редактирано от chlen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм и аз съм си мислел за същото нещо, само че вместо звуково, да се постнат ноти...

 

Така тия дето не могат да четат и букви дори - нямат шанс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми очевидно е, че го махнах.

 

Някакъв се изцепи сотговора точно 5 минути след началото на играта и тя просто приключи преждевременно.

 

После и други люде нандадоха вой, че това соло не е подходящо за игра, защото е елементарно (съгласен съм, доста скапано соло на Хамет) и аз го маханх. :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.