Jump to content
Българският форум за музиканти

Коя китара си заслужава?


Old_Shetarhand

Recommended Posts

не, че много те разбрах за 'порт-а', но това, мой човек е ягуар-която сташно ме кефи, въпреки че съм пипал само японски лиценз. просто пее. представям си оригинала...

пък и разни любимци свирят с такива -branca, moore, ranaldo, cobain...

ам простено ми е незнам бе... :nono::lol:

помислих си че е монтаж да ме прощаваш. тия джаджи по тялото мислех че са монтирани портове като на комповете... макар че продължавам да си мисля че са точно това де ама аре... има ли смисъл като няма значение, един вид безразборно ми е :)

ти явно си падаш по онези рьбати и грозни китари, затова ти е трудно да оцениш Jaguara..

 

Моята не е ръбата ами класическа форма ( можеше и да не е )

bronze_assasin.jpg

 

Ама следващата определено няма да е симетрична като форма( не че тая е де.. :lol: )

Зависи от гледната точка амиго винаги , така че....

За едни свадба за други брадва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за мене като китарист китарата е тази.

1966_Fender_Jaguar_black.jpg

Тази китара наистина е мноого яка !! :) Jaguar е една от любимите ми китари, въпреки че аз предпочитам го предпочитам sunburst . Но по-принцип ако нямаш възможност да си вземеш един Jaguar и Strat върши работа :) Иначе за мен ултимативната Rock - китара е това :

sgs-hc.jpg

Редактирано от Angry Samoan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, че много те разбрах за 'порт-а', но това, мой човек е ягуар-която сташно ме кефи, въпреки че съм пипал само японски лиценз. просто пее. представям си оригинала...

пък и разни любимци свирят с такива -branca, moore, ranaldo, cobain...

ам простено ми е незнам бе... :);)

помислих си че е монтаж да ме прощаваш. тия джаджи по тялото мислех че са монтирани портове като на комповете... макар че продължавам да си мисля че са точно това де ама аре... има ли смисъл като няма значение, един вид безразборно ми е ;)

ти явно си падаш по онези рьбати и грозни китари, затова ти е трудно да оцениш Jaguara..

 

Моята не е ръбата ами класическа форма ( можеше и да не е )

bronze_assasin.jpg

 

Ама следващата определено няма да е симетрична като форма( не че тая е де.. ;) )

Зависи от гледната точка амиго винаги , така че....

За едни свадба за други брадва

Фог, едно птиченце ми изчурулика, че имаш точно такава. ;)

Наздраве, и аз съм с Assassin, само дето моят е NJ 2001 и е с Флойд Роуз :wall: :wall: :wall:

Така и не можах да се науча да я ползвам тази играчка. :)

Фингърбордът е божествен Rosewood и е най-прекрасното създание, до което похотливите ми пръсти са се докосвали :inlove: :inlove: :inlove: (след една самоковска красавица, разбира се)

Мисля, че тази китара е ювелирно изделие и можеш спокойно да си правиш хенд-джобс гледайки я. ;)

Най-добрият и най-стилният модел на BC Rich, според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изборът на китара не се прави по марки и модели.

Всеки има предпочитания за формата и всеки е фен на еди-коя си марка, но това не е начинът да си избереш пододяща китара, защото няма гаранции, че ако си фен на Джаксън и техните модели много те кефят, ще си намериш Джаксън, който да ти е удобен за свирене.

Все едно да си купиш обувки, само защото са на Гучи, да речеам, а пък това, че са с пет номера по-малки и не ти стават, да не те интересува. За някого тези обувки ще са шестак, ама за теб ще са уееееко неизползваеми :headbang:

На картинка всички предлагани модели китари са от хубави по-хубави, но ето какво те съветвам аз: отиваш в музикалния магазин и почваш да пробваш де що китара има докато намериш тази, която най-много ти "пасва".

Едва тогава ще знаеш на каква китара предпочиташ да свириш.

Това е вариантът за бедни хора.

Богатите музиканти си поръчват каквото на тях им е удобно и дават маса лефф.

еее брао ве пич!!!!

Баси Аз досега се чудих по какво си избирала китара...

Сега си изпринтирвам написаното и тръгвам по магазините :):headbang:

 

Без да го приемаш лично ама аз се кефя на грозни и неудобни китари с гаден звук и ако може да се разстройват по-честичко че да изфалшивява от време на време а най-добре да дрънчат струните по прагчетата и да и е крив грифа.

Ама тва си е моя работа.

 

като тази би ми свършила работа :

 

L-667277-65sb.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.