Jump to content
Българският форум за музиканти

китара For Dummies


metaliza

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Aбе, по-добри учебници по китара от тези на Hal Leonard няма. :thumbdown:

 

A, да, ако иска някой ентусиаст със скенер да ми помогне да дигитализираме няколко учебника. :recourse: Пишете на лично.

Редактирано от Autoscum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eх, имам тука една начална школа за класическа китара на Илия Делиев някъде от 1960г. Много е яка. Стига да можеш да четеш ноти, разбира се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете книжки са минавали през мен, и двете съм ги отварял само да се уверя колко са безмислени....

В рок китара фор дъмис в интересната част "Запознаване с рок стилове " пише примерно Ингви Малмстиин - 1 страница букви (история, хвалби) , 1 риф и 3 арпежа

пише Ричи Блекмор - история и един пасаж (солото на Дет Али Драйвър) , не пълно разбира се , една октава по високо

пише Еди Ван Хален - нкво соло с тапинг ебз изобщо да обясняват кво е тва и как се праи...

 

Китара фор дъмис ако някой е супер начинаещ може да му помогне, ама иначе само ше си хвърлите парите на вятъра според мен

 

P.S А да - и за тия пари кви яки фентъзита може да си земете , не някви for Dummies америкаснки идиотщини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе, по-добри учебници по китара от тези на Hal Leonard няма. :)

 

A, да, ако иска някой ентусиаст със скенер да ми помогне да дигитализираме няколко учебника. ;) Пишете на лично.

 

Много добра идея :) Ако някой може да я дигитализира та "китара for dummies" ще е добре

Аз бих ти помогнал, но съм студент във варна ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.