Jump to content
Българският форум за музиканти

помощ за аудио карта


bmo

Recommended Posts

....ами когато си купиш нешто с дефект го врашташ и те ти дават ново...... естествено ако дефекта е производствен :greenangel: ......Алмар са коректни в всяко отношение и можеш да разчиташ на сапорт от тяхна страна .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
сега остава в Алмар да я имат в наличност защото втори месец чакам за Аксиом 61 и още никакъв го няма.

 

Доколкото разбирам проблемът при тях специално с M-Audio e, че не бачкат с една-две поръчки, а изчакват да се събере по-голяма доставка, оттам срокът е плаващ, неудобно, иначе кефят

Редактирано от Roevers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото аз си поръчах аксиома при тях, обащче след близо два месеца чакане ми заявиха че нямало бройки дори в европейския им склад, което ми се видя доста смешно, след като в интернет има поне няколко стабилни сайта в европа, където точно този модел е маркиран в наличност.

освен и картата да си поръчам при тях и да се моля да дойдат преди коледа :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте тия от Алмар още ли работят на тоя принцип преди две години ги чаках два месеца за Audiopfile и после се свързах с дистрибутори за Истанбул отидох и се варнах за едно денонощие няколко дистрибутори са и всички имат в наличност това е най бързия вариант успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех моя Audiophile 192 от Динакорд и съм забелязал, че го поддържат доста често в наличност. Защо не провериш първо в Динакорд дали го нямат в наличност и после да се занимаваш с поръчки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех моя Audiophile 192 от Динакорд и съм забелязал, че го поддържат доста често в наличност. Защо не провериш първо в Динакорд дали го нямат в наличност и после да се занимаваш с поръчки.

 

какви пари ти излезе от там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.