Jump to content
Българският форум за музиканти

Питане за китара Ibanez


Rockit

Recommended Posts

Какво е мнението ви за тази китара...Трябва ми като да почна да свиря и ми се струва подходяща...Питам ви какви впечтления имате за тази китара и за какъв стил свирене е подходяща...Аз мисля да свиря Glam Rock, Hard ROck, Heavy Metal ,ROck...

 

Мерси Предварително

 

Ето това е китарата 23722_878_m.JPG

Редактирано от Rockit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми не е баш така...Смисъл знам за WashburnX12/WashburnWi14/YamahaErg112 от стари теми в форума че са добри китари свирено на тях и са на добри цени ами за тази знам че е IBANEZ и че има як вид друго незнам...Ако някой е свирил на нея просто да ми каже дали е удобна как е звука струват ли ис 347лв. за китарата

Редактирано от Rockit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до сегта свирил ли си на китара ??? смисул пробваи от някуде ако не сиу до сега 2-3 поне да разбере6 че всяка китара е разли4на и след това пробваи и твоята, аз лично този модел не му се кефя а за колко пари ще я зимаш , ако си решил да зимаш нисък клас Ibanez по добре си вземи някое GRG но пак ти си решаваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за начинаещ китарката е доволна...стига да те радва на външен вид...но преди да я вземеш най добре да я пробваш с колан дали ще бъде удобна... понеже с тия равни роогчета много ме съмнява че няма добър баланс...и има шанс грифа да тегли надолу...ползвателите да обадят...аз едно време имах такъв бас и ми беше доста терсене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за тази знам че е IBANEZ

 

 

...между другото не се подвеждай толкова от марката...ниския клас няма нищо общо с престижите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми незнам смисъл самия Факт че е Ибанез говори много добре за нея че е от долния клас да ок ама аз това търся...Имам в предвид дали това като клас китара е по-добро от Washburn и Ямаха иначе коя ми е по-удобна ясно че трябва да пробвам...Ами звукът подходящ ли е за Хард Рок и Хеви това много ме интересува и дали е по-добре да си зема Уашбърн или Ямаха за тези стилове или Ибанез???това най-много ме интересува? :) Да цената е за нова от Икономов каталога я видях

Редактирано от MDFk
Съжелявам тая грешка не можах да я понеса
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да по добра е от Washburn за Yamaha не съм мн сигурен щото ния ден един френд си купи ямаха за 1000 лв която се оказа по удобна от Ibanez rg 320 но с ен мн хубажи адаптри за тва пробваи мн добре преди да купиш и щом 6те се учиш на нея моето мнение е че ти трябжа сега повече удобство от колкото saund аре успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за тази знам че е IBANEZ

 

 

...между другото не се подвеждай толкова от марката...ниския клас няма нищо общо с престижите...

 

Е да найстина но мисля да търся нещото което ми е удобно...и остава да ги пробвам китарите иначе си прав няма нищо общо с китара от 2000лв. . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GAX neck Maple Neck Material Basswood Body 22/Medium frets Rosewood Finger Board Fixed bridge AX1 (H) Neck PU AX2 (H) Bridge PU Pearl Dot Inlay CH : Hardware Color

 

тва е повече инфо за китарата...Копирано е от сайта на Икономов...Как ви се струва като качества???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек, щом ти е харесала още като си я видял - взимай я. Ако те интересува - материалите от които е направена са същите като сигничър моделите на Джо Сатриани, примерно, само адаптерите са по-калпави. Определено ще е по-добра от Squier за 220 лв, а още по-добре е и това, че има сравнително рядко използвана форма - има повече индивидуалност самата китара. Винаги ще има разногласия и всеки ще ти даде различен съвет - нормално е - всеки си има свои собствени предпочитания. Така вместо да се окуражиш, по-скоро ще се разколебаеш, после ще купиш нещо друго, но отвътре ще те гложди, че за пред самия себе си не си направил правилния избор... Дерзай - купувай! Така или иначе след някоя и друга година, живот и здраве, ще дадеш още пари за китара - било по upgrade на тази, било за съвсем нова...

 

Хайде беж към магазина и после да се похвалиш в темата "Фукня"! :)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано нямаш нищо против Rockit че е в твоята тема ама и аз съм с горе долу подобен проблем и реших че няма смисъл от друга тема

значи и аз съм си хареъл Ibanez no GRGM21GB.

интересува ме дали е става за яко забиване и дали е добра

още веднж големи извинения на Rockit :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.