Jump to content
Българският форум за музиканти

дайте мнения


Recommended Posts

хората искат да е по-vintage или как да кажа по-суровичко. траковете са записвани другаде без вокалите. като го чуя утре сигурно ше е ужасно, но въпреки това кажете, кои честоти и на какво са за оправяне, като повтарям че се иска по-сурово звучене :think:. благодаря предварително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да зема и линк да сложа

http://info.datacom.bg/shirpotreba/music/i...a-master-02.mp3

 

начи беше доста премодулирано аз да се оплача и барабаните не са на отделни тракове така чеееееее :D не мое да се пипат особено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да зема и линк да сложа

http://info.datacom.bg/shirpotreba/music/i...a-master-02.mp3

 

начи беше доста премодулирано аз да се оплача и барабаните не са на отделни тракове така чеееееее :D не мое да се пипат особено

мамка му обърках линка сори сорииии

мнооооо съм заспал дееба

http://info.datacom.bg/shirpotreba/music/LSD2-03.mp3

аааа така те тва е линка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся не знам стила какъв трябва да е ,но ми се струва че тая китарка малко прекалява със солата (точно аз ли го казвам :Р) ... не че сигурно някой го интересува точно това де ... но то е първото дето се набива ... поне между куплетите ..

иначе ... пак на китарата звука ....не ми се вижда много vintage даже хич .... модерно си звучи .... абе чисто процесорен звук :Р .... но за самото парче си пасва добре поне според мен (критиката беше само относно "суровината")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емиииии така са я записали аз само миксирам, може би да сложа няква си мулация на кубе след тва :think: , ся го чух пак и единия вокал незнайно защо е яко у десно :wall:. вокала :think: май му трябва повече яснота в гласа, а кво ше кажете малко въздух да му дам ли, а касата май мн бие и баса да го намаля а/инструмента бас/

ми не искат много ревърби, коруси, дилеи да няма ииииии мдааааа, единствено на вокала съм прикачил некои неща и китарката съм я резнал на места откъм баси че къртише балконите отсреща. абе пак ще работя, просто вчера дойде повечко и се поизморих. не звучи ли малко глухо, всъщност са ми поръчали да мисля върху клавири на това и може би с тях ще се пооблагодари резачката, кажете как мислите кво да добавя. стила било, поне така го определиха нещо като ........ ммммм клоуфингър, ама ми се ще да не е толкова режещ иначе от студиото дето са го записвали нещата са доста премодулирани още при записа. тва баса и барабаните на места отиват на пукане и тва гадното съскане. Кат ми дадоха проекта беше на кубасе и яко клипваше беше бая услинеко от мастъра, аааааи е записвано на 16/44.1 дали да го render-вам на 96 или поне 48 и да видя как ще прозвучи, щото някои неща като им направя render от по-малко към повече и им се променя звука като им изчезват разни честоти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

начи за вокала съм го записвал в нас и тука съм гонел повече да звучи като че ли е с динамичен , а не с кондензаторен, демек по-режещо едно такоа дали да има повече високи щото пробвах и става тъничко в самото парче, даже се чудя дали да му сложа некъв лампов за повече тяка, иначе е записвано с компресор и после има deesser, след тва некви waves за повече пълнота ама нещо май дава един рязък бас. То тва е че вокален трак най-трудно се обработва мдааааа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправи саунда на китарата някак... от една страна е прекално отдалечена, от друга е силна...иначе хич не звучи зле...

мама му и прасе тва е щот имам проблем със стерео каналите къде е по-силна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.