Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за закупуване на краш райд.


Recommended Posts

:(

saxon - аз като човек потрошил не малко Stagg искам да ти кажа, че за да успееш да намериш нещо читаво с тази марка, трябва бая да се потрудиш. Но не е невъзможно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и що реши, че чинелите стагг ще изкарат до другия рожден ден :( ?

ееей големи комплекси на тема "Stagg"...

 

просто отбелязвам факта, че не стават, който иска да си ги купува, прав му път;)

да ве....щом като ТИ казваш,със сигурност не стават

ей тоя пич сигурно нема кинти за К къстъм ;)

 

your point, exactly? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй пичове ! Дано не звучи тенденциозно, но някои сигурно доста хамалят и едва ли има чинел дето да им устои ! Виждал съм как се чупят чинели Z- Zildjian, камо ли ако Stag попадне в ръцете на такъв свирач !

 

П.п Не искам никой да засегна персонално !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте спамили темата на човека бре!Въпроса беше:какво мое да се купи със 150 лева за тоя малкия пич...Като за начинаещ наистина един Стаг от DH/Furia/Myra сериите ще му свърши перфектна работа.Питай Цецо за цени,мисля че дори ще останат и за един чифт палки ;)

:( - А това,че барабаниста на КАМЕЛОТ свири със Стаг е показателно :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една серия на Стаг, която действително беше много калпава, аз имах един сплаш и се счупи за няколко месеца (SH REGULAR THIN мисля, че беше). Сега съм със сплаш на Стаг пак, DH 9" и вече почти втора година не е мръднал, а е изял доста бой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всяка марка Стаг имат и скъпи и евтини серии.Manolev,и двата варианта-кожите и чинел със стойка са добри,но според мен по-добре му вземи кожите,защото сета с който е сега му е напълно достатъчен (за тази възраст).По-нататък ще го обогатява ;) А кожите са практично решение-така ще се подобри sound-а и пича ще се кефи-всеки барабанист се кефи на нови кожи <_< Това е моето мнение.Ти реши кое най-много ще го зарадва ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем се обърках. Май ще му взема едни нови кожи! Мисля, че едни Евънс, биха отпуши барабаните, и те биха зазвучали по-добре.(не са лоши тупаните)

 

Брат ми вече половин година свири с тези кожи, а той свири силно и зее някой хол тук-там. Кажете ми какви пари ще ми излезнат кожи Евънс за:

 

22 - каса

12 и 13 - томове

16 - флортом

за барабанчето - 12.

 

Брат ми свири рок музика! Ако може ми предложете какви да му взема! Пича не свири като братът Игор Кавалера, ниско, дори напротив, кефи се на кажи речи тонове в средните и малък състейн. Какво може да ми препоръчате, от къде мога в Пловдив да си купя? Някой може ли да ми докара?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За барабанчето ти препоръчвам Evans Genera G1 Coated или G2 Coated (тя е с 2 пласта и е по-здрава)-около 20-25 лева.За томовете и флор тома- Evans Genera G2 Clear-около 20 лева,за касата Evans Eq 3 Clear-около 60 лева или EMAD 2 Clear-около 60-70 лева,но не съм много сигурен(тя е малко-по скъпа,но може да и слагаш едни специални Демпинг Рингове,с които да контролираш sustain-а на кожата).Аз ползвам такава и съм изключително доволен ;) Много са здрави.

 

 

Пич,нали ти прпоръчах :) .Тези кожи са перфектни за рок.Те се използват предимно за рок музика ;) Би трябвало да ги има в Пловдив.Съмнява ме,че ги няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EQ 3 за каса, и сет G2 за томове, продават се на сетове, 12,13,16 е стандартен и пестиш малко кинти, за касата взимаш отделно.

 

за барабанче reverse dot или G1 coated е перфектно.

 

колеги, няка не си говорим смешки. мене ако ми платят да endorse-вам, ще свиря и с оТрова:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.