Jump to content
Българският форум за музиканти

"Под тъмни небеса"


Recommended Posts

Здравейте,

предполагам тук е подходящо място да кажа на света за моето творение - прогресив рок албум по стихове на Димчо Дебелянов. За повече информация и сваляне на самия албум кликнете върху обложката.

 

Logo.gif

 

Албумът е безплатен и записан в домашни условия, но все пак се надявам да се хареса някому.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявай ама нещо не виждам обложка върху която да кликна ..... всъщност освен това което си написал нищо друго няма в поста ти , но проблема може да не при теб ..... нещо в сайтове препратки и т.н.... :thumbs_up: Цеко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цеко, цитирай му поста, там е драснат този линк: http://nebesa.awardspace.com/bg/

 

Нещо не се е визуализирало правилно явно. А сега тегля албума (въпреки че ми е интересно .exe албум, дали има оформление или е някакъв self-extracting архив) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Албумчето е чудесно, идеята много ми допада. Някои от нещата ми звучат по- скоро като поп рок, но отново звучат много добре. :) В процес на популяризирането му съм.

Редактирано от nofearinc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ви е харесал, а едно ревю на сайта никога не е излишно! B)

Явно има проблем с първия пост, във всеки случай линкът трябва да води към http://nebesa.awardspace.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в момента мисля повече за кандидатстване и подобни неща... но по принцип не знам, нямам група, не съм толкова добър на клавир(някои от клавишните в албума са дигитално модифицирани). Иначе, при определени обстоятелства и интерес от ответната страна, с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.