Jump to content
Българският форум за музиканти

Що е туй?


fLiSk

Recommended Posts

Ха сега ми кажете

http://www.slightlystoopid.com/pictures/Sl...2-03%20Band.jpg

 

тия момчета адаптори ли са си турили на акустичките или това е някакъв вид микрофон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мязат на адаптори. Те са си за акустична китарка.Има по магазините.

Има такива дето дупчиш и си слагаш , има и такива дето се закрепят за дупката и можеш да си ги слагаш и махаш когато искаш.

За класическа китара обаче трябва микрофон.Има и такива малки дето се слагат , но са на принципа на микрофон.

Има и пиезо за акустичка китара.Те имат доста специфичен звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, ще почакам още малко да видя какво ще стане с тази тема, преди да я затрия :green:

търкай от сега

нема кво да чакаш :)

"Средно голямо, черно..." аз имам идея какво е

ама ше ме баннете после и затва си трая:)

реасе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз не виждам на тая снимка ама имам един малък акг дет се слага на китарката, закрепя се с едно като дъвка ама не е пиезо а си е кондензаторен кирофон за струнни инструменти. имаше някви по магазините дето се слагат в дупката ама най-си е добре да има активна електроника или някъв контактен микрофон и още един или два кондензаторни инструментални, мисля че тия с малка диафрагма са най-подходящи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така това е прекрасно. Ама може ли някой да ми обясни нещо повече за тях щото ме интересува. Това е цялата идея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така това е прекрасно. Ама може ли някой да ми обясни нещо повече за тях щото ме интересува. Това е цялата идея...

Ами гъзарско изглежда , но класиката за мен си е озвучаване с микро..ама пак виж колко струва може тоя вариант да си заслужава по вече.Особенно ако се натаманява с един натиск до чуване на клик :D ....

Не че цял живот акустични китари записвам , но с микрофон май имаш по вече вариации на звукоотразяването на събититето.Това си е мое мнение де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа такива требе да са индуктират и хоп имаш некъв сигнал, ама дали хубав вече :lol: и ако си с няйлон не очаквай да чуеш звук хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами записите и лайфовете на тия момченца звучат супер... не знам мен ме кефи защото няма нужда да дупчш китарата за да слагаш пиезо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.