Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова серия от Warwick - Hellborg


Mephistofel

Recommended Posts

Не толкова нова вече,де,ама докато се натуткам да пиша за нея... :bravo:

 

Какво казват самите "Warwick" за съвместната си разработка с Jonas Hellborg (по-скоро какво казва той :D ):

 

Тук.

 

Доста интересно звучи,а и цената от около 1900 ойро за preamp е респектираща...

 

ТТ данни.

 

Ориентировъчни цени:

 

Warwick JH PR40 Hellborg Preamp

 

Едно бързо търсене за "Warwick Hellborg" в www.thomann.de :bravo:

 

Боксовете също изглеждат обещаващи.Чувствайте се свободни да коментирате,а ако някой е имал щастието вече да се докопа до нещо подобно - и да сподели впечатления. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувствайте се свободни да коментирате

... тия нормални ли са с тия цени ?!?!?

 

по принцип имам наблюдения само от warwick pro fet серията и то никак не са добри - доста "скучни" са като звук (мое лично мнение !!!). Инструментите лично са ми много скъпи а и оптиката не ми е хващала така окото, че да грабна някой даго чуя как звучи ... предполагам са страхотни за тия кинти.

 

А за тоя преамп ... ми трябва да се чуе някъде, но за мен тая цифра е просто неземна ... и то само за преамп.

 

поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно нормални са. Провери за колко пари можеш да си купиш един Neve или тип Neve предусилвател, като в случая имаш и еквилайзер оптимизиран за бас.

Дали са "страхотни за тия кинти" всеки който ги чуе ще трябва да си прецени сам, но определено се доближават до това, което се ползва като оборудване от сериозни студийни басисти и в истинските студия по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да коментирам техническите характеристики на тези чудеса, но на Хелборг му знам творчеството почти наизуст и ако позволяват извличането на такъв саунд си струват парите не ами отгоре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.