Jump to content
Българският форум за музиканти

Ново!Българска флаш карта за Корг ра80Ново!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Невероятна карта.Перкусиите са убиец. Красен ми каза ,че те са изсвирени от жив перкусионист.Много добра работа .Поздравления

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша само в едната тема тъй като се подублират лекинко... Аз мисля да се възмутя пък! Тези ритми са отвратителни като качество на звук и са като надерени с кюбейс. Цената също е мн впечатляваща - 200 кинта..... леко ме съмнява че господин Бонев има повече от 1 акаунт.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша само в едната тема тъй като се подублират лекинко... Аз мисля да се възмутя пък! Тези ритми са отвратителни като качество на звук и са като надерени с кюбейс. Цената също е мн впечатляваща - 200 кинта..... леко ме съмнява че господин Бонев има повече от 1 акаунт.....

На мен ми е много чудно като казваш ,че искаш да живееш в българска интунационна среда ,защо рониш сълзи по отмрялата естрада ,която никога и по нищо не моще да се определи за българска освен по текста, а не плачеш за от десетки години заринатата в пепел чиста българска народна музика.Виждам ,че се фукаш че познаваш много по чалгаджийски стилове като хип-хоп,метъл и т.н. а съм сигурен ,че не можеш да изсвириш ,изпееш или изтанцуваш едно българско хоро или ръченица.Такива като теб от преди 40 години погребаха българската народна музика и вкараха в България комерсиалната и еротична "естрада". Освен това няма начин неграмотници да знаят ,че чалга е стил на свирене с импровизационен елемент а не жанр. Но вие всички сте такива.

Редактирано от Емо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Емо, така и така съм го закъсал с кинтите, а ти си сигурен в нещо което лесно ще оборя - айде да сложим пари на това че не мога да свиря такива неща и че не мога да изтанцувам едно хоро(като се замисля аз друго като хората не мога да танцувам...). Не говори наизуст. Ако от някаде си информиран че свиря метал, това не значи че не мога да свиря и такива комерсиално-сексуализирани "неща"(направиха ми много голямо впечатление кючеците примерно... които са изсвирени от жив перкусионист :topicsux: ). Аз не се възмутих на каквото и да било от този жанр, както и не ми пука всъщност кой за какво ще го и каде ще го свири. Пука ми че пича продава качество за което аз и 30лв(ако още се занимавам с това) не бих дал за 400.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир!!!

 

Който не харесва да не купува!!!

 

Има един много полезен бутон в аранжерите Record (относно юзър стил). Натискаш го и започваш да си правиш сам нещата. Кое струвало 10, 20, 200 лева... Човека го е направил, оценил си е труда,

 

ИЗБОРА Е ВАШ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено слушалсъм ПА80 без карта която звучи по добре от тази карта разликата е само в това че се чуват някакви тенджери отзаде всички сме слушали и знаем как звучи един добър народен оркестър разбирасе ако целта е да се доближим до тяхното звучене мисля че няма нужда да давам примери :hysterical:

Наистина все пак е вложил доста труд пожелавам му успех с продажбите

Редактирано от roi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.