Jump to content
Българският форум за музиканти

E-mail Notification


Recommended Posts

Дали ще е много нахално, ако замоля когато се организират срещи на канала, да се пращат майли до регистрираните? Нали ни имате майлите в базата. Само едно сенд то алл и готово :))

Пък и за някфи генерални събития също може да се ползфа :D

м?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Send To All до всички регистрирани ли?

Ами лично аз не искам да получавам е-майли или съобщения, иначе става нещо като спам.

Форумът май имаше опция: "Получавай мейл с новини от модераторите" или нещо от сорта. Включи си я и може би в новините ще има и подоробности за срещите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът май имаше опция: "Получавай мейл с новини от модераторите" или нещо от сорта.

Само че аз имам една опция дали да "honour"-вам включеността на въпросната опция за даден юзър, или да го спамя въпреки това. ;)

 

Друг е въпросът, че никога не съм използвал масмейл функцията. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи друго - прави се една заключена тема, в която само модераторите да добавят като ще има среща, и който го интересува се абонира за темата :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи друго - прави се една заключена тема, в която само модераторите да добавят като ще има среща, и който го интересува се абонира за темата ;)

Правилната идея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

перфекно, начи щото аз мн не знам каде кво се пише и съм изпуснал постовете за срещата на 1 април, та затва бих се кефел на подобни нотификации по маил.

АХЕ, а тва дето говориш за него кво ша рече, щото една думичка не ти разбрах :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще се направи една тема "Срещи на форума" в която ще се пише само когато се задава среща. Цъкваш един бутон и се абонираш за тази тема. Така при всяко ново мнение по темата ще получаваш имейл. Дефакто ще получаваш имейл за всяка среща. И понеже ще се абонират само хората, които искат да получават имейли по този повод - другите няма да получават излишен спам. Надявам се го обясних ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер ясно го обясни. Ама аз имам желязна логика. Ако толкова искаш да отидеш на среща на форума първо трябва да четеш форума и второ може би да обръщаш внимание на темата за срещи? В смисъл:")) аз пак виждам излишна работа за вършене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да!който иска такива работи,значи трябва да чете форума.не е нужно да се пращат имейли налява-надясно.който иска може да се абонира за дадена хава,ама....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AXE, разбрах та идеално и мерси за което :-(

 

Пък аз щото не чета сичко от форума и за туй, snowwhite & topsun. Пък и не мога да си позволявам често да влизам тук, щото знам, че като влезна поне един час не ми мърда :curse: И изпускам срещата, ако се покрия. Пък с имейл4ето със сигурност фащам офертата :blink:

Ся тия модераторски работи сложни ми изглеждат и ако ви е много занимавка, нема смисал само за мене да го праите. Като гледам, никой друг не подкрепя идеята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брях,тва го приех лично!изглежда трябва да отделям все по-малко време на форума.не,че много седя,но изглежда за малкото време на ден доста глупости пиша.сори ако съм пописал повечко :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.