Jump to content
Българският форум за музиканти

Steff


Recommended Posts

Не мога да повярвам, че има друг жив човек освен мен, който слуша Джентъл Джайънт! :bravo:

Трима сме. Аз ги слушам от има-няма десетина години, че и повече. И са ми една от любимите групи. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е наистина не съм от оня ден във форума, ама чак вчера ми дойде да понапиша това-онова.За Gentle Giant (или GiantS, както съм чувал да казват някои "познавачи" :bravo: )-и аз ги слушам от повече от 12 години, въпреки че в момента нямам нищо-с нов хард съм, но това ще се поправи.Едно време имах цялата им дискография+концертите на касети, имаше един ценен кадър в Плевен, който извършваше записи на касети и имаше много ценна информация.Помня с какъв трепет съм спестявал пари и съм тичал да си получа новия десерт... ;) Иначе за интересната биография-тежка е за носене... Колкото искрени усмивки, толкова и свъсени погледи води след себе си :D . Аз обаче съм щастлив с нея, колкото и трудно да ми е било.

С Бейо можем да си отворим нова тема-Трилогията Фолаут ;). Тройката има доста общи, но и доста различни неща от 2ката. Аз все още я разучавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си казал, не си се сдобил, имам ги от първия до концерта на дискове (НЕ мп3та). :)

 

Иначе който се е интересувал от такава музика преди години, няма как да знае за култовия тип, който продаваше касети с ксероксни обложки в един куфар на Славейков. Е, всичките касетни джайънти от до са ми оттам. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко Куфара :)

 

помня как си купихме с един приятел от него албума на Емерсън Лейк Енд Палмър "Картини от една изложба" на МусоГОРски според думите на чичо Митко ;)

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не го знам чичкото, щото дойдох у Софето 2002ра, цялата ми колекция е отпреди това от Плевен :) А понеже и на ЕЛП съм фен, направо да си кажа и на кои други от тоя род циклих тогава: Cockney Rebel, Van Der Graaf Generator, Jethro Tull, U.K., имаше и други, но беше отдавна и не мога да се сетя в момента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Мойто Стефенце се представило - време беше.Скоро ще те прелъжа аз тебе за някоя форумна среща :P

 

:P До тогава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.