Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко Въпросче към всички :)


Recommended Posts

От доста време насам се питам дали всички които сме тук (аз съм от по скоро де,но хората които са по отдавна) са се събирали,имам предвид нещо като събиране на барабанистите от форума,или мислят да се събират.Мисля че ще е много готино да си организираме нещо такова и да си посвирим наистина,не само тук на клавиатурата :thumbs_up: .Интересно ми е какво мислите по въпроса колеги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм за :thumbs_up: Не зная досега дали е имало такова събиране, но определно смятам, че ще е полезно и интересно за нас, но мисля че ще е трудно да се организира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокалистите си правят срещи и то май редовно. Клавишните също май са се събирали. За нас това не важи. Аз лично съм правил намек за нещо такова в една друга тема, още преди повече от година, но никой не реагира на идеята. Нито отрицателно, нито положително. Никаква реакция.

Дано този път идеята срещне одобрение, но не хранете много надежди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен удобрение има, но друг е въпроса кой ще се наема с организацията ! Аз бих го направил, но в близко бъдеще наистина нямам никакво време ! Ако има друг ентусиаст, аз ще се присъединя както казах по-горе !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че съм нов във форума, гласувам с две ръце ЗА. Проблема е за пичовете и пичките(има и такива), които не се от София...ако разбира се подобна среща е в Сф...

 

JUMPDAFUCKUP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е за пичовете и пичките(има и такива), които не се от София...ако разбира се подобна среща е в Сф...

 

JUMPDAFUCKUP

 

Това сигурно е втория по важност проблем след организацията.Трябва да се измисли нещо за транспорта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball: Ако АЛАДИН не дойде аз няма да присъствам :recourse:

 

 

Сега сериозно - идеята е супер, остава само някой с организаторски качества да направи нещата (аз мога само да му помагам, ако ме желае де ). :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че не всички са си дали мнението все още,така че сме длъжни да изчакаме.По въпроса с организацията...ако аз мога да помогна с нещо съм на разположение.Трябва да обсъдим място,дата,час и може би кой какво може да донесе като барабани имам предвид...нали все пак трябва и да свирим :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко сложно,но не е непостижимо!!май ще трябва да е в софия,или всеки град да си направи drumshow и да се снима и така,че иначе много малко хора ще се грабнат да патуват и т.н.

трябва да се обоснове какво точно ще се прави,как ще се свири , с банда или сам , с плейбек.да се отделят няколко категории,метал,рок,поп,джаз,фюжън и т.н. да се отделят напреднали и начинаещи и да свирят напредналите основно,че иначе ще стане мазало!!!може най-добрите да изнесат малки клиници (уроци ) и да обяснят как репетират , с какви помощни материали . по-колко часа , какви палки , кожи , чинели и педали ползват и защо , как настройват педалите си и какво постигат с настройката , това важи и за кожите и т.н. а за край вече може един джем да се спретне!!

 

успех!!!! :) и наздраве!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен: помещение, барабани и апаратура !

Остава някой да измисли наистина какъв да е формата на събитието и готово....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Моцарт напрактика свърши работата ! Сега да видим само датата ! Аз предлагам да е някои петък вечер или събота ?

Какво ще кажете за 29- петък или 30 Юли - събота ? Поне аз тогава ще мога (колкото и егоистично да звучи) ! :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.