Jump to content
Българският форум за музиканти

Хола!


Recommended Posts

Здравейте, музиканти, музикантки, фенове и пичове! Реших и аз да се "самопредставя". Казвам се Димитър, на 17 съм, до сега само се наслаждавах на музиката, но реших да променя това и от скоро се уча да пея. Уча в 2-ро СОУ. За мене този форум е море от полезно и забавно инфо и е незаменим!

 

Слушам - ами почти всичко(от електронна музика, през хаус, до българска(ала Васко Найденов,Орлин Горанов и тн, та чак до рок, метал и даже имам една единствена дет метал песен :) ), колкото и банално да звучи, но все пак с задължителното изключение на поп-фолк и чалга. Може да се каже, че клоня към рок съвсем малко, като единственото конкретно в музикално отношение е, че любимата ми група е MUSE :( .

 

Тат ис ал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и добре дошъл/дошли!

 

Ако не те "изядем с парцалите" още на първата тема където повдигнеш някакъв въпрос, ще ти станем страхотно добри приятели ;)

Парадоксално, но тук сме си такива :greenball:

 

Това е най-якия форум и дано ти стане втори дом и на теб, така както е за мнозина от нас!

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Привет ! И да те поздравя за добрия музикален вкус, Muse са една уникална банда и страхотни музиканти :)

 

Ти си абсолютно прав и мога да добавя, че за мене Matthew Bellamy(фронтменът) е абсолютно неповторим като музикант, тъй като супер рядко се среща изпълнител, който да свири толкова добре на Пиано, Китара и Вокали! А пък за стила му на пеене .... бе тва е несравнимо и е друга тема :bravo:.

 

Ако пък ако знаеш колко се радвам да виждам хора, които са запознати с MUSE и още повече - фенове! :drummer::happy:

Редактирано от Hatered
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.