Jump to content
Българският форум за музиканти

Washburn Dime Model


Recommended Posts

Ами един майстор (много известен да не му казвам името и голем съпчия )ми "по-уака" китарата, а и разпоил освен всичко друго и жиците там дето са потенциометрите и объркал всичко..

ТА молбата ми е ако не ви мързи да рзвиете 2 болта (видийки) и да напраите снимки на потенциометрите отблизо как са запоени(дано са използвали същите цветове кабели)...

 

Да кажа само че свързвах по схема на Сиймър Дънкан, но не се получи -явно са използвали различни потенциометри...(не разбирам много точно от това ,а и не ми се занимава тепърва сума време да разуча хавите)

 

Аве с 2 думи снимка ми трябва..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не кажеш кой е "майстора", за да не се случи същото и на някой от нас?

Относно свързването, няма ли да е по-лесно да намериш схема на свързване на китара с 2 хъмбъкера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Относно свързването, няма ли да е по-лесно да намериш схема на свързване на китара с 2 хъмбъкера.

 

Ами точно това писах че съм свързвал вече по схемата "2 хъмбъкъра" но не стана.... просто има някаква особенност която не я знам....

 

Ако искате да разберете кой е майстора предполагайте - аз ще кажа дали има "печеливш"... просто може да се е посрал единичен случай ,така че ако има и други жертви тогаз ша си заслужи "славата".

Маистора е от тия дето не "одят" по земята - спорет клиентите му..

 

А по -добре да не се занимавате с глупости изобщо де...А и така ще се придържаме към темата,демек търся снимка. :thumbs_up:

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Има ли известна марка цигари, съвпадаща с фамилията му? :thumbup:

 

Не .

Аз платих над 100 лева и не съм доволен - ами поне като не ти е доволен клиента не му вземай толкова пари!!!

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли известна марка цигари, съвпадаща с фамилията му? :)

 

Не .

Аз платих над 100 лева и не съм доволен - ами поне като не ти е доволен клиента не му вземай толкова пари!!!

 

 

Това е грешка! Този който плаща трябва да знае за какво го прави! Ако не е доволен от услугата да изисква

 

тя да бъде извършена отново до постигане на желаното от него качество, в противен случай сам да иска отстъпка!

 

Малко са хората в България днес (а и дали въобще ги има) които ако им даваш пари ще ги откажат!

 

Поздрави,

 

Пегър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми писал съм ако познае някой че ще го кажа...

 

Ок, явно ще се налучква... Има ли нещо градинарско във фамилията?

Бегай бързо пускай тото бате!!!!!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли известна марка цигари, съвпадаща с фамилията му? :)

 

ЗДРАВЕЙ,

 

АКО ВИЗИРАШ МАРКАТА ЦИГАРИ "DAVIDOFF" И МОЕТО ИМЕ ЩЕ КАЖА СЛЕДНОТО:

 

1. ДЪРЖА НА ИМЕТО СИ НЕ САМО В РАБОТАТА СИ, НО И ВЪВ ВСИЧКИ ДРУГИ МОИ ДЕЙСТВИЯ СПРЯМО ОКОЛНИТЕ!

 

2. ДЪРЖА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО НА КАЧЕСТВОТО СИ НА РАБОТА - ЗА МЕН ТОВА Е РЪКОВОДЕН ПРИНЦИП!

 

3. ДЪРЖА ВИНАГИ НА ПРЕДВАРИТЕЛНИ УГОВОРКИ ЗА ЦЕНАТА И КАЧЕСТВОТО, Т.Е. УСЛУГАТА СЕ ЗАПЛАЩА КОГАТО

КЛИЕНТЪТ КАЖЕ, ЧЕ Е ДОВОЛЕН! ОСВЕН ТОВА ВИНАГИ ДАВАМ ГАРАНЦИЯТА, ЧЕ АКО ЗА В БЪДЕЩЕ (СЛУЧАЙНО!) СЕ

ПОЛУЧИ ДЕФЕКТ ВСЛЕДСТВИЕ НА МОЯТА РАБОТА ЩЕ БЪДЕ ОТСТРАНЕН ЗА МОЯ СМЕТКА!

 

4. НЕ ДЪРЖА ДА МИ СЕ ИЗВИНЯВАШ, НО СМЯТАМ, ЧЕ ЕДИН ЧОВЕК С ДОСТОЙНСТВО БИ ГО НАПРАВИЛ!

 

ПОЗДРАВИ,

 

ПЕТЪР ДАВИДОВ

 

P.S. НЕКА УВАЖЕМИТЕ МОДЕРАТОРИ НЕ СЧИТАТ ТОВА ЗА РЕКЛАМА, НА ВСИЧКИ Е ЯСНО, ЧЕ БЯХ ПРЕДИЗВИКАН ДА ГО НАПРАВЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

Четох, четох...Хубаво тръгна avaavaava с молба за помощ, ма защо се налага да завършва така темата - един гузен негонен бяга, друг "разкрит", трети незнам какво си.... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:)

Четох, четох...Хубаво тръгна avaavaava с молба за помощ, ма защо се налага да завършва така темата - един гузен негонен бяга, друг "разкрит", трети незнам какво си.... :no:

Ами имах предрасъдъци че може би просто аз съм много взискателен и за това не писах кой е ,а и за да не пускам 2 теми....но се оказа че хората много лесно от втория път уцелиха -така че предполагам има нужда да знае за "легендарните "майстори следното:

"Совите не са това което са!"

:(;):thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@smartpeter - не съм казал нищо за работата ти. Питах дали не става дума за тебе, понеже ти си един от известните лютиери. Човека каза не, така че не виждам проблем и за какво да се извинявам ;)

 

П.П. Няма нужда от главни букви, виждаме и малките :hysterical:

 

П.П.П. То не че ако се беше оказал ти щеше да има за кво аз да се извинявам :greenball:

Не го вземай навътре :hysterical:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@smartpeter - не съм казал нищо за работата ти. Питах дали не става дума за тебе, понеже ти си един от известните лютиери. Човека каза не, така че не виждам проблем и за какво да се извинявам ;)

 

П.П. Няма нужда от главни букви, виждаме и малките :hysterical:

 

П.П.П. То не че ако се беше оказал ти щеше да има за кво аз да се извинявам :greenball:

Не го вземай навътре :hysterical:

 

 

Здравей,

 

За пръв път разбирам, че съм "легендарен"! Аз просто смятам, че добре гледам работота си! Въобше не го вземам на сериозно, но когато човек изказва мнение би трябвало да има аргументи с които да го подкрепи! Може би всичко идва от това , че наистина много държа на името и на качесствого на работата си!Използвах главни букви само за да придам повече тежест на думите си и нищо повече! Колкото до Валери аз го познавам добре и смятам, че грешката е напълно случайна!

 

Поздрави,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.