Jump to content
Българският форум за музиканти

Angerpoint - Новото Метъл Mp3


Recommended Posts

Тва в студио ли е записвано...  ;)

..представата ми за студийна продукция вече съвсем се обърка  :think:

Ама много си го изкривил саунда бе, то се не трае чак  ;)

на -9 rms, па и офсет колкото си щеш

Бас нема, каса нема

:evil:

Ами това съм искал,това съм направил!

Или и тука Джазмени ще ме учат как се прави Метъл !?? ;)

Това за баса и касата си е твое мнение!

Стила така повелява ;)

 

Ти като си отворен на Sound и като знаеш как се прави Давай- Работи.

Аз работа си имам достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз продължавам да съм фен на звука в Stain Studio като ще е за много пари ;).

напр. - http://www.fyeld.com/03_syco_level.mp3

не можах да отворя този линк, ако можеш кажи ми откаде другаде да я чуя тази песен.

Колкото до предпочитанията ти , мога само да кажа че добре си се ориентирал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да изкажа и моето мнение за песента!!! Ми с група Angerpoint свиря в една репетиционна и мисля, че Drumer-a им е изключителен музикант!!! Също така и, че има много хляб в тях, защото съм свидетел на това, което правят и наистина ми харесва!!! Желая им още повече успехи, а доколкото до качеството на записа!!! BlackCorsair!!!! Мнооо е яко!!! На мен поне изключително ми харесва саунда като цяло!!! Отлична работа бих казал!

Редактирано от Creeping_Death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

]

Докато се бъзикаме с Джазмените по форума ,ръчкам туй -онуй тука в студиото си и Ей на такива работи стават ;)

;);)

Абе който го може си го може.Песента стабилна бе :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изказвате се изключително прибързано.

Дори е дразнещо, когато някой вкарва саунда в някакви норми.

 

А записа на Fyeld, който Switched е сложил е тотално различен като звучене... както и да е :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Sturmfuhrer

Е има си норми бе Фюрка, правила си има, звукозаписът е наука. Добрият звук си има параметри. Да прави човека квот` си иска. Ама да не се пише студио. Щото не е.

 

 

@Corsair

 

:read: Не нам само как ше дигнеш вътрешната мощност до - 9 dB, min и max sample value ще са ти на 100 %, без да направиш кривня; Нас*ал си всякаква динамика.

 

:ph34r: и си седнал да умуваш, че тъй ти харесвало... Добре, въпрос на вкус да е; ;)

Ама по - вероятно да е нисък критерий, липса на знания и слабо чувание. Може и да пропускам нещо.

Е поне в тоз форум няма да си сам - има още трима - четирима таквиз великани.

:happy:

 

бтв На тия хорица пари зе ли им бре? :blink: Ако е френдс работа - може :cheers: . Ама дъл ша са ти френдс енимор :huh: ..

 

Иначе рулираш :guitar: :cheers: :guitar:

Ама то повечето тука рулират :lol::beer::lol:

 

 

Със здраве май френд

 

;)

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Бояне, вече не мога да се въздържа и ще ти го кажа в прав текст:

 

Какъв си ти, че да се правиш на велик, бе?

 

Я пусни малко твои съвършенни работи да могат другите да се мерят по тях. Супер много дразниш да ти кажа. Честно при това. И процента на полезните ти мнения, за сметка на заядливите, е доста малък по мои наблюдения.

 

Айде, заяждай се сега с мене :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем нема кво да се каже

 

народа се е изнервил в тая страна :cheers:

 

Аз само да кажа звук все още не правя но

и звук не съм чул в Бг...

освен

да речем: ФСБ, Щурците....

 

 

иначе тез новите се насират от семплери и лупове...И

познания от интернет ...и маркова технология

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Бояне, вече не мога да се въздържа и ще ти го кажа в прав текст:

 

Какъв си ти, че да се правиш на велик, бе?

 

Я пусни малко твои съвършенни работи да могат другите да се мерят по тях. Супер много дразниш да ти кажа. Честно при това. И процента на полезните ти мнения, за сметка на заядливите, е доста малък по мои наблюдения.

 

Айде, заяждай се сега с мене :arrow:

Това точно ти ли го каза ебаси?

 

А иначе за Боян... ок, пич приемам да е така, защото определено не разбирам достатъчно от материята. Все пак ще ми е интересно и Иван да се изкаже :cheers: а на мен звука си ми звучи добре :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Бояне, вече не мога да се въздържа и ще ти го кажа в прав текст:

 

Какъв си ти, че да се правиш на велик, бе?

 

Я пусни малко твои съвършенни работи да могат другите да се мерят по тях. Супер много дразниш да ти кажа. Честно при това. И процента на полезните ти мнения, за сметка на заядливите, е доста малък по мои наблюдения.

 

Айде, заяждай се сега с мене :arrow:

Проблемът ти е никакъв, малък. :huh: С теб е лесно човек да се заяжда - избухлив си и си лесен за ядосване. Теб че те дразня - някак по - приятно ще си прекарвам времето в тоз форум. :guitar:

 

:read: Горе пише цифри. Това не е голо заяждане. Не се правя на велик, човекът прави основни грешки, по - добре да си даде сметка за това. Ако иска, де. :ph34r:

 

:evil: Автобиография няма да ти предложа. Работя в доста добре оборудвано студио.

:wall: А за музиката - не е тук мястото за доказване. Като се насъберат повече музиканти - тогава :cheers: . Поне да се изравнят като бройка с математиците.

:beer:

 

Айде бъди здрав

 

:cheers:

 

:blink:

 

 

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихииииииии м чи то тука супир яко бря :ph34r:

кат гледам едни спорят дали мейдън моат да свирят другите са репчат

кой по добре знае кво е RMS

 

Ибрее :cheers::cheers::happy:

 

 

ам инчи музика рядко са пуска

сигур да не откраднем некой децибел или по така акорд

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Боян - това че се радваш да ме дразниш показва какъв човек си. Ти и без това май само да се заяждаш влизаш във форума (музикант :cheers: ). Много ценен кадър си :happy:

 

Критиката ти може наистина да е основателна и аз нямам нищо против нея. Напротив, даже е хубаво да посочваш грешките на другите. Но имам много против начина, по който го правиш. Можеш просто да кажеш "Пич тука това според мен не е добре, що не пробваш еди как си, тук това не ми харесва, еди кво си не му е наред....." Нарича се конструктивна критика. Твоето е заядлива критика :cheers:

 

За пореден път обиждаш и потребителите на форума - щом не ти харесва защо влизаш? Аааа да, забравих - за да се заяждаш. Похвално :ph34r:

И преди да си пуснал нещо свое е малко трудо хората да уважават мнението ти, още повече че е заядливо.

 

Няма да продължавам спора. Както каза Налбантов нека музиката да е на първо място. Пък и след нея има мноооого неща, които стоят преди това да ти се дразня на мненията и да ти обяснява защо.

 

:guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Боян - това че се радваш да ме дразниш показва какъв човек си. Ти и без това май само да се заяждаш влизаш във форума (музикант :cheers: ). Много ценен кадър си :ph34r:

 

Критиката ти може наистина да е основателна и аз нямам нищо против нея. Напротив, даже е хубаво да посочваш грешките на другите. Но имам много против начина, по който го правиш. Можеш просто да кажеш "Пич тука това според мен не е добре, що не пробваш еди как си, тук това не ми харесва, еди кво си не му е наред....." Нарича се конструктивна критика. Твоето е заядлива критика :happy:

 

За пореден път обиждаш и потребителите на форума - щом не ти харесва защо влизаш? Аааа да, забравих - за да се заяждаш. Похвално :blink:

И преди да си пуснал нещо свое е малко трудо хората да уважават мнението ти, още повече че е заядливо.

 

Няма да продължавам спора. Както каза Налбантов нека музиката да е на първо място. Пък и след нея има мноооого неща, които стоят преди това да ти се дразня на мненията и да ти обяснява защо.

 

:guitar:

:cheers:

 

:beer:

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.