Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся Roland втора употреба с Floppy Disc-запазен


Recommended Posts

Здравейте,търся си Roland c Floppy disc.Моля ви за препоръки.За момента имам Roland-EM-50,но вече взима и той да издъхва :D :D .Ако имате някакво предложение или оферта моля пишете.Благодаря ви предварително ! ! !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да ти предложа да опиташ с някоя друга фирма. Роланд имат добри предложения, но аз бих ти препоръчал да си вземеш клавир с хард диск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Здравейте,търся си Roland c Floppy disc.Моля ви за препоръки.За момента имам Roland-EM-50,но вече взима и той да издъхва ;):offtopic-001: .Ако имате някакво предложение или оферта моля пишете.Благодаря ви предварително ! ! !

Здравей,Живко.Ако те интересува, аз имам и продавам Roland Е500 с 2 резервни флопита и екстернал миди хард диск плейър "Genius" в който са всички миди файлове от репертоара.Двете неща ги продавам комплект за 2350лв. Цената вкл. стойки (клавирна и микрофонна), кабели и микрофон "Beyerdynamic" M88TG.Ако мислиш, че те устройва, пиши ми в Skypa, ника ми е galyaradeva или на galyaradeva@abv.bg.

Редактирано от galyaradeva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся си Roland c Floppy disc.Моля ви за препоръки.За момента имам Roland-EM-50,но вече взима и той да издъхва :-(:hysterical: .Ако имате някакво предложение или оферта моля пишете.Благодаря ви предварително ! ! !

Здравей,аз продавам Roland EM-55,инструмента е много запазен,ползвал съм го само в къщи,не сам работил с него: тел:

0899957735

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.