Jump to content
Българският форум за музиканти

Твърд Куфар за КЛАВИР


Recommended Posts

Здравей,

Ако се интересуваш мога да ти продам моя, купих го от Германия преди 3 месеца, но е прекалено голям за МО/то ми.

Кейса е за Motiv Xs 8. С всички екстри, т.е. Алуминиеви лайсни, 6 дръжки, колела и всичко, за което се сетиш. Марката е Warwick - Rocktone.

С парите ще си поръчам кейс ТОЧНО за МО8 а не за Мотиф.

Цената му е 200 EUR.

Ако те интересува, може да ми пишеш на e-mail:

kutukata@gmail.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Преди известно време имаше някаква подобна тема, ама не пишеше за твърди куфари. Трябва ми точно твърд куфар. Знам, че има майстори, които ги правят идеално и взимат не повече от 300 лева някъде... В Динакорд ще ми отрежат главата - затова не ми се говори за тях. В Пловдив сякаш имало някакъв, ама не мога да му намеря координатите. Помогнете - все някой знае нещо. И пак казвам не ми трябва мек или полутвърд - Милен прави прекрасни калъфи, говорил съм с него и т.н., ама ми трябва баш куфар.

 

Дано помогнете...

Благодаря предварително!

 

 

 

Здрасти, rusnaka аз правя кейсове (твърди куфари специализирани)

за китари и други музикални инструменти и апаратура.

Ако искаш звънни на:

0888 800204 Николай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, честно казано - май всички хора, които имат клавири с тежки клавиатури и ги пренасят ползват куфари... Пък и когато нещото е 3000 лева и нагоре не си струва да се рискува да му стане нещо... Бих си ушил калъф при Милен, ама за стария клавир, който вече е в моето минало... Сега за Мотифа няма да рискувам... Винаги може да се удари по-сериозно и тогава става лошо... CyberGene, Поздравления за този Роланд, мисля че е доста добър!!!

 

 

Между другото си абсолютно прав за риска от счупване

в мек калъф, а колкото до размерите на кейса -

ще бъдат с 6см. по големи от свирката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Отдаааааааааааааааааааааааааааавна си купих куфар... Поръчах го от ТОМАН - мога само да ги поздравя и да им направя реклама. Изработен е супер яко - вярно - 15 кг е, обаче хубавото е тежко и масивно!!! И ми струваше 300 лева (!!!!!!!!) с доставката. Пристигна за месец и няколко дена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моят съвет е за куфар от Динакорд.Аз си направих там и съм много доволен!Имам 9-10 полета до Америка през други държави и куфара не е мръднал!А и цената не беше толкова висока за качеството си.Така че препоръчвам Динакорд!

А и въпрос на договорка е за цената!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.