Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте, казвам се Станислав Пац, уча в ТУ-София последна година Компютърни Системи и Технологии.

От много години съм запален по музиката, но само като слушател.

Преди няколко седмици реших да се пробвам да свиря и аз на нещо. Спрях се на бас китара... от там и ника ми Пац + Басист = Пацист... Pacista <_<

Може би малко късно съм се сетил, вече съм на 23, но по-добре късно отколкото никога.

Инструмента с който се сдобих е един Stagg, приличащ доста на Fender Jazz Bass като форма:

12627.jpg

Знам че тая марка не е много на почит тук, но мен много ме изкефи как изглежда, а и някои по-разбиращи приятели го преслушаха. Казаха, че е доста удобен и е верен, което мен като начинаещ ми е достатъчно.

Купих си и малко кубенце Bеhringer, колкото да се чувам:

373707.jpg

 

Надявам се тук да намеря хора които да ми помагат в обучението. Мерак имам в излишък, стига и време да намеря... Вече прочетох една тема за начинаещи басисти, която ми беше доста полезна.

Хайде стига съм плямпал, като имам някакви въпроси ще ги задавам в определените за това раздели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yeah man.здреите ;) .просто къртиш гипсокартон,арматура,и бетон.добре дошъл в армията!пожелавам ти,да му извиеш врътлето на баслето и ползотворен престой сред армията от вълци и овци в форума. :coolp: :coolp: :coolp::);) ;) :rocker: :rocker: :rocker::metalist: :metalist: :metalist: :metalist: :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я! Колега басист на хоризонта :) Малко сме, силни сме! Няма да се плашкаш за времето, то което се учиш да свириш! Само не спирай да се упражняваш! Поздрави от дебелострунната гвардия!

 

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от още един притежател на бас.

Макар да не съм писал много, съм от вече доста време тук и мога да кажа само едно - това наистина е мястото, ако имаш нужда от информация!

 

Приятно изкарване. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.