Jump to content
Българският форум за музиканти

Summer Song - (joe Satriani) кавър


Recommended Posts

Ами като заклет Сатриани фен реших да поздравя всички съфорумци с това парче по случай настъпващото лято. :) Звука не е кой знае какво тъй като си играх вкъщи на компютъра, но важна е идеята. :) Пожелавам на всички усмихнато лято и много Rock'N Roll :dance::rolleyes:

 

 

Summer Song

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лилииииии...отнесе ми поркива направо...

 

Много яко си го барнал. Аранжимента ме кефи на макс. Тъкмо се чудех що толкоз дълго, па то свирня, свирня...мамата си джаса! :topicsux:

 

 

БТВ с ква китара свириш? Че чух интересни хармонични решения с некви бая ниски тонове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса... Изпълението ти е на ниво.

 

И господин Зашев е прав, ти май свиреше със седемструнна китара?

 

Записа не е толкова зле, особено за домашен такъв. Абе супер приятно си го изпипал и си личи че си много добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЪЙ :topicsux:

то бива да има ненормални хора, ама това минава всякаква граница

браво, свирнята е перфектна, записа също

:thumbs_up::happy:

много гот, супер добре е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пичове :bravo::topicsux::thumbs_up::happy: правеше ми се няква кретенийка да си начеша крастата...нищо особено не е като свирене само стандартни хави общо взето всеки би могъл да ги изсвири...не се правя на скромен ни най малко...иначе китарата е ЛТД Н 207 7 струнка-нисък клас но доста прилична като качество. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:recourse: Благодарности за хубавите отзиви! Данчо вкъщи си работя с м-аудиото дето го взех от тебе...работи си добре животинката много съм доволен между другото...ще ти се обадя като идвам към Варна да се видим - поздрави! :thumbs_up:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.