Jump to content
Българският форум за музиканти

Кое ви най-дългото прекъсване ?


bulby

Recommended Posts

Тва е като да играешняква игра ( Баскетбол например :bravo: ) и като играш 30-40 минути и си загрял така е и с китарата (така съм забелязал), а за сутринта нямам представа на мен ми се случва като са ми изморени ръцете или ако свиря пред хора пак ми треперат и се потят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

П.С. установил съм че на мен краткотрайните паузи от по  2-3 дни ми се отразяват много добре.. тоест жаждата за свирене се засилва иии някак си свиря по-добре.  Някой др. да усеща същото ?  :blink:

Дам,има го тоя момент.....а и си е полезно понякога човек да си даде малка почивка. :ph34r:

 

Аз мисля,че към 10тина дни най-много не съм свирила,ама то беше отдавна.Напоследък все си мъкна кухарката с мен,дори и за кратко да отивам някъде. <_<:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10-20 дни няккъде и то щото просто нямам никакви идеи и се дразня на себеси като почна да се мъча да свиря и пак да не излезе нищо :) Я между другото ако някой има рецепта за излизане от тая криза нека сподели с мен защото не мисля да загърбя 13 год. свирене заради липса на идеи да речем :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиря от 2,5 години и съм горд да кажа че не е имало ден в който да не свиря в което съм сигурен.Ако ще на кухарка или на електрическа която не влючена но няма ден в който да не съм свирил:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиря от 2,5 години и съм горд да кажа че не е имало ден в който да не свиря в което съм сигурен.Ако ще на кухарка или на електрическа която не влючена но няма ден в който да не съм свирил:)))

Ти вместо да се хвалиш колко свириш, земи си купи дист, че ми писна само аз да дъня по репетиции :green: ;):)

 

 

 

 

 

Моето най-дълго за момента е било малко по-малко от месец, струпаха се най-различни причини и в крайна сметка не пипах китарата няколко седмици ...

Редактирано от _-BlackDragon-_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекъсване - 6 г.

Причина - Жена

Просвирване - след концерта на Judas Priest в София - преди около 2 г.

Оказа се, че свиря по-добре от преди... почивката си беше струвала :)

Сега съм без жена, но спя с две... е малко са дървени, но имат вълшебен глас :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Моето прекъсване все още не е прекъснало :cheers:, а започна преди малко повече от година - буквално след един концерт в Пловдив.Причината е предимно липса на инструмент, защото откакто се занимавам с музика, а именно 5 години, нямам китара :exclaim: и просто когато брат ми ми даде едната си китара аз вече не исках да свиря...чувствах се някак изхъбен от чакането и надеждите....незнам дали някой ме разбира....сега обаче желанието ми се върна и въпреки новата пречка смятам да се захващам здраво :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казармата - 2 месеца без да пипна китара и после още 4 в които свирих по 4-5 часа месечно

 

изобщо не ми се отрази добре :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На теория никога не съм прекъсвал от 14 години...на практика е имало седмици в които съм хващал китарата по 3-4 пъти..има и друго - никога не съм прекъсвал напълно но е имало дълги периоди в който съм прекъсвал развитие и просто съм си дрънкал ей така..което е пътя на най-лесното съпротивление и не се усещаш как зацикляш сериозно...сега се надявам че не съм в такъв период, седя уча, стандарти, хармония...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 6 години нямам ни китара, от 8-9 и клавир нямам...

 

Общо взето от около 6 години изобщо не съм свирил, но идва денят в който, последните ще бъдат първи! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 6 години нямам ни китара, от 8-9 и клавир нямам...

 

Общо взето от около 6 години изобщо не съм свирил, но идва денят в който, последните ще бъдат първи! :headbang:

ако чакаш видов ден или както там се води може да не го дочакаш, стягай се и се захващай, тия неща не струват милиони... с молене не става :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 5 месеца не съм свирил като бях в казармата. После си взех китарата и процесора в радиопоста където служих като радист. :) Свирих на слушаки ....колко сигнали съм изтървал... :)

 

Сега не съм свирил от 20 дни щото ръката ми е гипсирана и вече не издържам...останаха 5 дни докато махна гипса ужас... :wall: :killyou: :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.