Jump to content
Българският форум за музиканти

Промоутърите в България и някои други неща


Recommended Posts

тьй като сьм много силно пристрастен на тема айрьн мейдьн - не мога да сьм обективен,но си мисля ,че тук фьнкара е прав - непрекьното някой пуска тема - искам билети за мейдьн

досега ни една - дайте за джордж

според мен - концерта на мейдьн има шанс да се продаде на 100 %

нека видим колко народ ще сьбере гьрка

аз лично - щях да се пробвам да си намеря някой евтин билет - за джорж не ми се дават повече от 20 кинта, но снощи вьв Фрактура сьобщиха -

 

28. май - СУИСАЙДЬЛ ТЕНДЕНСИС - ЗАЛА ХРИСТО БОТЕВ

ДЖОРДЖ МАЙКЬЛ ( по сьщото време) - СОРИ -но лично за мен - ОТПАДА

 

 

ех - тьркалящи се камьни и камичета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех - тьркалящи се камьни и камичета :)

aз съм им бил на концерт в Германия - не кефят. Виж AC/DC това вече е нещо съвсем друго - може би най-великият концерт на който някога съм бил до сега в скромният ми живот.

 

аааа относно мейдън - отдавна не са на върха си а по скоро залязват лека полека (само мое мнение). Супер любими са ми и на мене, ама на тоя концерт ще свирят 99% само парчета от новия си албум - мене пък той въобще не ме кефи, та дори е боза бих казал (пак само мое мнение)

 

 

 

аре със здраве

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тьй като сьм много силно пристрастен на тема айрьн мейдьн - не мога да сьм обективен,но си мисля ,че тук фьнкара е прав - непрекьното някой пуска тема - искам билети за мейдьн

досега ни една - дайте за джордж

 

вече се появи оферта за Джордж!

http://forum.muzikant.org/index.php?showforum=2

 

само 40 лв

за Мейдьн обаче цените ще се дигат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5. И малко самочувствие, молим - Ролинг Стоунс не искат да идват в България! Е, гати и критерия за успеваемост! Е, па ОК! И без това не искаме да гледаме разлагащи се пенсионери, които не могат и никога не са могли да свирят. Mezzo Forte и Europe пък искат и са много по стойностни! Нека по-добре се попитаме защо Dream Theater таз година и занапред ще ни пропуснат. Ами, следващият път няма да ги каним в шоу с тъпанари, пускащи шеги и се напъват да изсвирят нещо, което те са измислили с тенденция да ги впечатлим. Нека като кажат искаме качестено озвучение, не им даваме изпражненията си и със сигурност ще ги видим отново. Тях и много други. Давайте молодци и Action baby!

 

 

Биджав, таз точка се бие доста с точка нумеро две от изложението ти.

 

Ама айде.

 

Ами да, Стоунс са доста по-напред, ама нито продажби имат у нас, нито сме платежоспособни. Отделно, при новината кой ни е президент, кой министър-председател, и при последния вот, ще избикалят далече Татовината ни.

 

Разлагащи се, но вкусни.

Като капитализЪма.

За слави съм съгласен.

Да е жив и здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...mp;#entry236770

Толкоз по въпроса, темата, вселената и всичко останало.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.