Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

1)nickname: MoqTa_Ompa3a

2)Възраст: бе кажи го на 18

3)Образование: основно :green:

4)Вашият инструмент/и: клавиатура и мишка, понякога топка, а скоро и бинтове за ръце, надявам се...

5)Предпочитан музикален стил: прог, пауър прог, готик, пънк, хеви, трип хоп

6)Вашият вдъхновител: мхм...

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Една камара. След всяка среща със Steve_Vai измислям по някое ново мъчение и все изниква причина да не го реализирам. Ма скоро ще ми се отвори възможност и проектите ще минат в графа "реализирани"

8)Странични интереси: Ъ? Волейбол. Музика. Кино. Литература. Уеб Дизайн. Муай Тай. Кикбокс. Винг Чун. Фотография.

9)В кратце(или с две думи за вас самите): С две думи - аз съм едно много интересно момче, което страда от мания за величие, има известни психични отклонения, породени в голяма степен от заобикалящата го среда. Интересувам се от фотография и искам да имам Никон д2х, ама засега карам с доста по-нисък клас цифрак. Много се кефя на бойни изкуства, муай тай в частност и се ядосвам, че в родината ни то може да бъде тренирано единствено във Варна. Мразя училище. Ма много. Слушам Дрийм Тиътър и смея да твърдя, че съм маниак на темата. От време на време играя волейбол с тенденция към западане. Кефя се на Калин Донков и филми на ужасите. Обичам вампиризма. Кръв не пия, но имам фетиш към мъртви момичета. Още топли. Дневник си нямам.

:wow:

По-кратко от това здраве му кажи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1)nickname: MoqTa_Ompa3a

2)Възраст: бе кажи го на 18

3)Образование: основно :green:

4)Вашият инструмент/и: клавиатура и мишка, понякога топка, а скоро и бинтове за ръце, надявам се...

5)Предпочитан музикален стил: прог, пауър прог, готик, пънк, хеви, трип хоп

6)Вашият вдъхновител: мхм...

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Една камара. След всяка среща със Steve_Vai измислям по някое ново мъчение и все изниква причина да не го реализирам. Ма скоро ще ми се отвори възможност и проектите ще минат в графа "реализирани"

8)Странични интереси: Ъ? Волейбол. Музика. Кино. Литература. Уеб Дизайн. Муай Тай. Кикбокс. Винг Чун. Фотография.

9)В кратце(или с две думи за вас самите): С две думи - аз съм едно много интересно момче, което страда от мания за величие, има известни психични отклонения, породени в голяма степен от заобикалящата го среда. Интересувам се от фотография и искам да имам Никон д2х, ама засега карам с доста по-нисък клас цифрак. Много се кефя на бойни изкуства, муай тай в частност и се ядосвам, че в родината ни то може да бъде тренирано единствено във Варна. Мразя училище. Ма много. Слушам Дрийм Тиътър и смея да твърдя, че съм маниак на темата. От време на време играя волейбол с тенденция към западане. Кефя се на Калин Донков и филми на ужасите. Обичам вампиризма. Кръв не пия, но имам фетиш към мъртви момичета. Още топли. Дневник си нямам.

:wow:

По-кратко от това здраве му кажи...

ти си луд бе...ма тва е комплимент да знайш аре добре дошъл..бийтълс такъв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам фетиш към мъртви момичета

Странно познато звучи това! :green:

най-накрая и ти да се решиш да се запишеш тук. Добре дошъл от мен! :hello:

 

И :lol: , защото си един от хората, които най-много са ми помогнали да продължавам да се занимавам с музика. Благодаря ти.

 

Приветствайте един прекрасен познавач на прог-рока и не само! Един добър приятел и човек, когото много уважавам!

 

Welcome!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Welcome! и от мен страннико.

АЗ пък свиря на маракаси ехехех хе хе хе. и на дайре. и на онова ... rainmaker ;);):cheers::cheers::cheers:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък я си бичим на автомобилни вериги-може и кючек маракас да го кръстиш, се едно! ;)

 

Аре здрасти и да си изкараш хубаво и приятно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Всички приятели на наши приятели са добре дошли!!! ;)

Прифорумен член - половин член( :cheers: не беше така май тоя лаф...) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.