Jump to content
Българският форум за музиканти

New Sound


Recommended Posts

Добре ли звучи това? :D

Като звук имам предвид, свиренето ми е зле...

 

http://info.datacom.bg/shirpotreba/steve%20vai/sounds.mp3

саунда е супер як.. за зъм праснат директно в компа..а такаааа...... :lol::D:D:lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено звучи много приятно. Малко изкуствено обаче и прекалено пълно за соло китара. Поне според мен.

;) Веднъж да сме напълно на едно мнение!!! ;)

Звукът е много приятен, а имайки предвид обстоятелствата е направо идеален!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sound-a е супер!Само едно предложение, пробвай да намалиш малко гейн-а и holl-a!мисля че ще се изясни тона!

;);)

Ами то не е hall - опитал съм се като Сатриани чрез използване на няколко delay-a да създам такъв ефект... ;)

 

Но си прав, че тона не е ясен поради рази причина. 10х за съвета! А гейна мисля така да го оставя, защото хармониците искам да мис ечуват по-така уж...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като drive е хубаво, хареса ми, обаче тоя hall май наистина е много.Всъщност си е добре, пасва, ама при флажолетите е малко дразнещо. Просто мисля, че тоя фрагмент, дето го свириш (за честите хармоници) не е за тоз hall.... или нещо такова, разбираш ме де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам по себе си е хубав ...

въпроса се крие дали ще можеш да го вкопчиш в микс ... там ще си проличи дали "става" :D

моя съвет е малко среди да му вкараш , предчувствам че с тях ще дойде "по-близо" .Сега звучи прекалено далеч всякаш както казват другите има прекалено много ревърб.

 

като цяло гони идеята да го приближиш :ph34r: другото си е до вкус , мен лично ми допада B)

Редактирано от Rust
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично дилея и ривърба ме радват, винаги съм се кефил на мек соло саунд със солидно количество такива :ph34r:

Но в действителност, така можеш да свириш ако имаш минимален акомпанимент от другите инструменти, особено за на живо не е много добър вариант, има опасност да стане мазало по едно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

особено за на живо не е много добър вариант, има опасност да стане мазало по едно време.

Ахам, така си е.

Аз за live използвам много подобна бленда, с малко повече среди и естествено с по-малко delay :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено звучи много приятно. Малко изкуствено обаче и прекалено пълно за соло китара. Поне според мен.

;) Веднъж да сме напълно на едно мнение!!! ;)

Звукът е много приятен, а имайки предвид обстоятелствата е направо идеален!!!

Дето вика пича по-горе - за микс не се знае дали ще стане. Според мен ще е много трудно, но изобщо не претендирам да разбирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.