Jump to content
Българският форум за музиканти

Вашето мнение за ..


dedomito

Recommended Posts

Здравейте , от около две седмици режа трупи на GT Player 2.5 . Искам да чуя някой ползва ли програмата или плъгина и какво е мнението ви за програмката . Личното ми мнение е че и доста добре направена, лека е с добри възможности и най-важното вади хард звук .

Версията е ДЕМО , но почти не се усеща за свирене в домашни условия .Компа ми е страшно слаб , но програмката върви без латенсия / поне на мен така ми се струва / .

ето и линка : http://www.dsound1.com/products/gtp_en.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам го от 4-5 години. Долу-горе откакто излезе първата версия.

Отдавна не съм свирил с GT плъгините, но си спомням, че имаха няколко добри попадения.

Бива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами изтеглих демото и на първо слушане съм доволен от това което се чува . Естествено че цвета на ефекта е по различен от този и на Ревалвера и на Амплитюба но мисля че като коцепция и най вече като саунд GT Player 2.5 е съизмерим с останалите но това е само на пръв поглед - не съм имал време да го тествам по сериозно . Това обаче което ми прави неприятно впечатление е че явно умишлено са направили начина на работа с него принципно по различен от другите софт процесори и не съм убеден че това което се е получило е най доброто което може да се очаква но това е бял кахър . Цеко :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах много доволен от демото.

 

За пръв път виждам "производствени" пресети, които да са перфектни и да няма нужда да ги преправяш.

Акустичните бленди са много много добри, а има една, която имитира 12 струннна акустична китара и една комбинация едновременно на акустична и дистър китара ..размазаха ме направо.

 

И бруталните звуци звучат доста истинско..

 

С две думи бих казал, че е наравно и дори малко по-добра от Guitar Rig 2 и в пъти по-добра от Амплитюб 2.

 

Сравнено с Ревалвер-а, ми е трудно да кажа, че не съм го ползвал много (Ревалвер-а), но със сигърност GT Player-а е по-удобна с тези пресети...просто плъг & плеи...не се налага да пипаш нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.