Jump to content
Българският форум за музиканти

Sane Feat. Bate_pe60 - Няколко истини


Recommended Posts

ова е първия ми трак който записвам. Причината е ясна , в песента ще я усетите smile.gif . Текста е мой в припева е бате пешо (студио бъстер), мастерингa и микса са негово дело. (благодарности за което ) wink.gif. Дано ви хареса.

 

http://sanera.hit.bg/Sane%20-%20Nqkolko%20Istini.mp3

 

http://chifi.data.bg/Sane/Sane%20-%20Nqkolko%20Istini.mp3

 

ps.

стана нещо и темите станаха 2 , нека някой модератор да изтрие едната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е. Аз я чух преди месец още и много ми хареса. Има само едно дребно нещо - дикцията и поемането на дъх трябва да ги изработиш още. Приемай го като добронамерана критика :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн. ме кефи тембъра. ....само не ми харесва текста на припева- в смисъл, че ми идва малко твърде emo, в сравнение с останалата част от песента и римата ми се струва леко насилствена- ясно, че трябва да има комерс момент, нещо, което лесно се запомня, но съм сигурен, че можете да измислите нещо по-интересно като слушам другата част от текста.btw-нали не мислите да запазите последните 30 секунди...??? мн. яко, че го пускате...тоя стил рядко се среща тук :) . иначе...,, тва си е потенциален хит.

 

 

п.с. - sorry, но bate_pe6o звучи малко...........като артистичен псевдоним или нещо си.

Редактирано от hypermusic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн. ме кефи тембъра. ....само не ми харесва текста на припева- в смисъл, че ми идва малко твърде emo, в сравнение с останалата част от песента и римата ми се струва леко насилствена- ясно, че трябва да има комерс момент, нещо, което лесно се запомня, но съм сигурен, че можете да измислите нещо по-интересно като слушам другата част от текста.btw-нали не мислите да запазите последните 30 секунди...??? мн. яко, че го пускате...тоя стил рядко се среща тук :) . иначе...,, тва си е потенциален хит.

 

 

п.с. - sorry, но bate_pe6o звучи малко...........като артистичен псевдоним или нещо си.

 

 

ми точно па последните 30 секунди пък ще ги запаза защото те осмислят песента и казват за кого е правена, аз не съм я правил за масите , ако я бях правил за тях щеше да звучи различно това ,че в последствие я харесаха повече хора е друга тема.Радвам се ,че ти е харесала и мерси за критиката за пешо , а прякора си му е от години така ,че нормално да има артистичен впсевдоним , има около цифра песни , малко или много е артист (в хубавия смисъл на думата). Пак мерси за критиката .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.