Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой пробвал ли е това кубе?


Mensa

Recommended Posts

Ако някой е свирил на Randall RX120R, ще се радвам да чуя мненията Ви за него, тъй като си търся кубе в момента и една от опциите е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пробването-не съм от София и всяка проба ми струва пари, затова се допитвам до вас. Колкото до мощността-трябва ми по-мощно кубе за репетиции. Ако имате някъкви други предложения, ще се радвам да ги чуя. Разполагам с около 600 лева. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз, като си избирах, пробвах RX75R, при което разликата с RX120 (поне по общи спецификации и на външен вид) май беше само в мощността и броя на говорителите. 75-цата определено беше посредственичка, драйв каналът не ставаше. Така и не чух 120-ката, но предполагам, че и тя не е върхът (все пак става дума за същата серия, същите говорители и т.н.). Обаче, ако ти трябва само за усилване и тяга и си имаш процесор или читави външни ефекти, които да прекараш през чистия канал, може пък и да се получи добре, щото мощ определено би трябвало да не му липсва.

 

Лошото е, че напоследък няма почти никакви добри оферти втора ръка ... иначе за 600 лв. таман би следвало да могат да се намерят доста читави неща на старо, ама никой не ще да продава, всеки си ги къта:). И аз бях тръгнал със същия бюджет, ама в крайна сметка не ми издържаха нервите се прежалих да додам за нов.

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RG75 e 700, мисля че ще останеш много по-доволен. А 75 вата не са никак малко. RX серията е бюджетна с идеята хората да си вземат нещо евтинко и малко, на което да подрънкват вкъщи и после да отидат в репетиционната и да разбият с нещо по-готино :)

 

П.П. А кво е тва раздвоение на личността!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Aз искам да попитам как е работата при е това чудо?

 

Randall RX120R Half Stack Guitar Amplifier

 

http://www.americanmusical.com/Item--i-RAN-RX120RHS-LIST

 

 

Или RX120D head .

Притесняват ме другите серии че не останаха "чисти" транзистори ,а този звук ми е на сърцето...

 

Валв-Динамик катро чуя и мазнотия ми изплува в съзнанието ...незнам що така - сигурно от опит.

 

Ако има някое Ер Джи 100( НЕ Валв-Динамик), пишете на лично да го вземам .

Иначе Randall RX120R ако е читав.

Редактирано от Ava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.