Jump to content
Българският форум за музиканти

Учител по китара


Recommended Posts

  • Отговори 48
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами аз мога да ти препоръчам моя - Чавдар Чилев. Преподава в Студентски Град и взема по 5лв на урок (1 час някъде). Ако те интересува, мога да го питам дали може да вземе още един ученик.

 

Можеш да питаш и Glacierise и AXE за техния учител (те май при един и същ ходеха ?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей. Ако все още си нямаш учител по китара мога да ти препоъчам моя. Казва се Стефан Владимиров и е преподавал и на Цветан Недялков. Живее на Петте кьошета. Ако те интересува ще ти дам телефона му. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти препоръчам г-н Пумпалов, преподавател е в Музикалната академия(Консервата :) ), препоръча ми го първият(ЛЮБИМИЯТ :blink: ) ми учител - Румен Арнаудов(той май вече само в операта работи...).Въпросният г-н Пумпалов е и в изпитната комисия на академията, въобще-!!!.Взима по 10 лв/час,живее на една пряка на бул."Витоша",мисля,че улицата е "Денкоглу".Във всеки случай-тръгвайки от Аптека по "Витоша" се пада следващата пряка след пицария "Ugo", от същата страна.Скъпо е може би, но той ти намира практически ВСЯКАКВИ ноти на каквото си решиш, че те интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снежанке, препоръчваш Пумпалов, а не мен, така ли? а? аз съм обиден! :happy:

:););)

Шегувам се де

Иначе наистина давам уроци, но по електрическа китара - рок и джаз нещица, 5 лева на час

Що се отнася до Пумпалов - наистина е добър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,като сме тръгнали да се самопредлагаме с теб,Стиви-да си кажа и аз,не че се търси това точно,но все пак.Навремето давах уроци,но по КЛАСИЧЕСКА китара(там ми е стихията на мене :guitar: ).Постижението ми е човек на 18,непипвал преди музикален инструмент,стигнал за 2 месеца до етюд № 3 от 2-ра школа за напреднали(ония - бозаво-розовите).За около 2 часа(защото включвам малко разпяване и упражнения за слуха с пиано)взимам по 5 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гусин Атанасов е изключително добър учител. Преподавал е на много добри китаристи. Не знам дали гледахте Хвърчилков в шоуто на Слави но той е почнал при него. Освен това ще ви научи да мислите правилно а не само да свирите. Най-лесния начин да го намерите ( ако не е заминал нанякъде) е да отидете в клуб червило и да влезете в малките стаички зад клуба в които има музикална школа за всякакви инструменти.

 

пишете на кирилица! - правила

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Здравей. Ако все още си нямаш учител по китара мога да ти препоъчам моя. Казва се Стефан Владимиров и е преподавал и на Цветан Недялков. Живее на Петте кьошета. Ако те интересува ще ти дам телефона му. :blink:

Ще дадеш ли телефона, че и на мен ми стана интересно:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте. Това е първият ми пост в този форум. От скоро се зарибих да свиря на ел китара. Куших си една Ямаха на старо... не е зле. Та понеже мисля че си е губене на време да се мотам иксам да си фана учител..

 

ТА въпроса мие: препоръчайте ми учител в Пловдив. И ако е възможно ми дайте и контактите му. може и на е-мейла ми: jordan.mihaylov@gmail.com

 

10x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.