Jump to content
Българският форум за музиканти

Каталози на РФ


the_gorer

Recommended Posts

Как да се сдобия с пълен каталог на всички марки и модели китари, които предлагат xxxx?

Колегата Trysth, ми прати два техни каталога на Jackson и Vintage, но как да им разгледам и останалата част от стоката - Squier, Fender и прочее?

Някой има ли техни каталози на други марки освен Jackson и Vintage?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в Изгряваща Сила и освен че им дадох 50 - 100 лева говорихме за Джаксън китарите. Те казаха да отворя сайта и печатната диплянка която разгръщах там в магазина я има на pdf файл: http://www.jacksonguitars.com/resources/catalog.php

Аз говорих с магазина да си поръчам от Джаксън китара по мой тертип, и отговора беше че е възможно такова нещо. За целта е нужно да опиша какво искам от главата до петите, грешка до изходния жак. Смятам това да ми е следващата красавица, ама по мой размер:

2900500599_xl.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е дъската на оня от Superjoint Ritual.

А какво имаш предвид под "твой размер"? С по-широк гриф ли?

 

Междудругото, аз мога ви да пратя каталозите на Jackson и на Vintage. Дайте си мейла.

Прати ми ги Trysth.

Дано да не нарушавам некфи правила, защото съм чувал, че в xxxx нащата са малко особени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само да уточня, че под "каталог" в случая не разбираме каталозите на фирмите производители на китари, които всеки може да си смъкне от официалните им сайтове.

 

Тук става дума за каталога на вносителя xxxx със съответните цени в български лева. Демек, по-скоро е ценоразпис, отколкото каталог и няма подробно описание на всеки модел, а само сигнатура и цена.

A price list.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих каталозите на Jackson и на Vintage в Gmail-a на форума - който иска да си ги изтегли оттам.

Хайде сега някой да качи и останалите каталози - Squier, Fender, Stagg... каквото там предлагат xxxx.

Или ми ги пратете на моя мейл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Китарата е Kevin Bond Signature Rhoads, адаптера е Seymour Duncan ”Iommi” Humbucking Pickup и не знам колко пари е!!! Това е страницата на китарата:

 

http://www.jacksonguitars.com/products/sea...rtno=2900500599

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще дава ли каталозите на xxxx или искате да си говорим за китари по принцип?

Щото, ако е второто - има цяла секция във форума за това.

CLICK HERE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за xxxx, тез' 'убави хора сайт направиха ли си вече и, ако не са, кога аджеба ще се сетят? Станаха вече сериозен фактор на пазара (поне в София), подобава да се афишират малко по-така онлайн, а не тука да разменяме апокрифни каталози и ценови листи кат' Паисиевата "История ..." по време на робството:crying:.

 

Па, ако и другите мастити дистрибутори вкарат малко повече информация на сайтовете си, също няма да им се разсърдим, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Абсолютно съм съгласен.

Не може да си вносител на цялата фамилия Fender и да нямаш дори една скромна страничка в интернет.

Ако си направят сайт, само от онлайн продажби ще изкъртят яко.

 

А то по принцип това xxxx некфо големо хале с много китари ли е или е малко магазинче? Като размери де.

Некъде май-юни месец ше ходя у София и ше се опитам да го намеря, ама ако е някакво малко и забутано, едва ли ше го открия. :crying:

Има ли някакви големи надписи, табели отпред?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Абсолютно съм съгласен.

Не може да си вносител на цялата фамилия Fender и да нямаш дори една скромна страничка в интернет.

Ако си направят сайт, само от онлайн продажби ще изкъртят яко.

 

А то по принцип това xxxx некфо големо хале с много китари ли е или е малко магазинче? Като размери де.

Некъде май-юни месец ше ходя у София и ше се опитам да го намеря, ама ако е някакво малко и забутано, едва ли ше го открия. :crying:

Има ли някакви големи надписи, табели отпред?

 

 

Ако беше голямо хале (като тези из истинските държави), със сигурност и страница в нета щеше да има. Наистина е странно, цветарските магазини имат сайтове, а xxxx нямат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, аз съм си в София и много добре ги знам и къде се намират, и какво представляват, ама това не означава, че трябва всеки път да ходя до там, за да проверя нещо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.