Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз съм човекът


Recommended Posts

Ооооооо, ПЕПИ! rofl.gif

Не се бъзикам с човека, просто се сетих за тази идиотска реклама и ме напуши смях.

Бай Вълчо също къса синджира.

Ачо, уелкъм то перъдайз - тук ще научиш много полезни неща. Аз също съм нов, но вече съм убеден в ползата от този форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооо, ПЕПИ! rofl.gif

Не се бъзикам с човека, просто се сетих за тази идиотска реклама и ме напуши смях.

Бай Вълчо също къса синджира.

Ачо, уелкъм то перъдайз - тук ще научиш много полезни неща. Аз също съм нов, но вече съм убеден в ползата от този форум.

затова реших и да се регистрирам....за да науча неюо повече....и аз да бъда полезен с нещо...много е хубаво че го има...то барабанистите в Българиа не са много ...затова е по добре да си помагаме и познаваме...ок :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей от другото лице на контрола тук :) Бъзикам се - само за кирилицата се карам аз, но по малко и след време чак.Добре си ни дошъл, дано и добре да си ни заварил и много да сме ти полезни и приятни!!!

 

:rolleyes: Чакаме те на някоя от срещите ни!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей от другото лице на контрола тук :) Бъзикам се - само за кирилицата се карам аз, но по малко и след време чак.Добре си ни дошъл, дани и добре да си ни заварил и много да сме ти полезни и приятни!!!

 

:rolleyes: Чакаме те на някоя от срещите ни!!! :)

кажи някаква информациа за срещите и когато не съм зает ще съм там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ги правим един-два пъти в месеца, винаги петък.Кръчмата си е една и съща - намира се срещу Японския хотел(Кемпински-Зографски),спирката на трамвай номер 9 след хотел Хемус,ако идваш откъм центъра.Както и да е - темата се обявява в "Какво,къде,кога" като важна тема и всичко си е обяснено.Просто следи форума - след 2 седмици най-вероятно пак ще има среща :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
По принцип ги правим един-два пъти в месеца, винаги петък.Кръчмата си е една и съща - намира се срещу Японския хотел(Кемпински-Зографски),спирката на трамвай номер 9 след хотел Хемус,ако идваш откъм центъра.Както и да е - темата се обявява в "Какво,къде,кога" като важна тема и всичко си е обяснено.Просто следи форума - след 2 седмици най-вероятно пак ще има среща :rolleyes:

кафето знам къде се намира...е добре в петък може... :)

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ги правим един-два пъти в месеца, винаги петък.Кръчмата си е една и съща - намира се срещу Японския хотел(Кемпински-Зографски),спирката на трамвай номер 9 след хотел Хемус,ако идваш откъм центъра.Както и да е - темата се обявява в "Какво,къде,кога" като важна тема и всичко си е обяснено.Просто следи форума - след 2 седмици най-вероятно пак ще има среща ;)

кафето знам къде се намира...е добре в петък може... ;)

Ало , ало !

Без мен за къде!

Има ли пишман музиканти и аз съм наоколо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това е ...сега вече може да ме чуете как свиря....аз съм барабаниста на A parabola....може да чуете на раздел -авторска музика...тема A prose....

можеше и по добре да ама другия път...сега не свирим защото китариста ни е в USA...а вокалиста ще продава чанти на морето...пари ..трябват... пари :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо, друже, нещо вкусовете не ти ги разрах... И много бързо палиш, брей... Да живей! :hello:

нема страшно...понякога паля...и затова внимателно,че съм като вулкан :godbless:

абе няма проблем.....всичко е ок....ако говорим за вкусове...обичам доста неща...питай ще ти кажа :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е !

Като не може да пее - да продава чанти ;)

а,картофи в чантите ще има ли ? ;):blink:

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е !

Като не може да пее - да продава чанти ;)

а,картофи в чантите ще има ли ? ;);)

ще има всичко ...нали си го знаеш...ще продава "таше"...от картофи до чанти ,това пак е нещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.