Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз съм човекът


Recommended Posts

svirq dobre..no mozhe i oshte po dobre...

Добре казано.

 

Добре е да си лаконичен.

 

Добре дошъл!

 

Добре-е-е...(както отговаря продавачът на кренвирши "Леки" на младата, по комунистически привлекателна Пепи...)

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oooo Ачо, добре дошъл си ни ;):P

 

пп не се познаваме ама като тръгнахме от рекламата за кренвирши хаха

ми така де благзвучно е кат че ли с акцент върху ч-то ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Welcome

 

Пепи, вземи да пишеш на кирилица :P

Тва е Бай Вълчо бе не е Пепи ;):);) ...ООООООООО Бай Вълчо мокро а?...а добре дошъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ви пречи...ч-то...трябва ли да си пусна косми под мишницата или да си пикая в гащите за да съм барабанист... :godbless: ...ама все ми е едно кво ще си бърборите за мен....щото съм ПИЧччччччЧЧЧЧЧ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не казвам че си несериозен...но не ми е приятно да се ебават с мен...не те познавам добре, че да приемам шегата ти като такава...затова нека сме точни..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов си и затова не зацепваш :) В правилата на форума пише че тук задължително се пише на кирилица, а аз го раздавам модератор, т.е. следя за спазването на правилата. Затва ти казах да пишеш на кирилица :rolleyes: Като гледам вече си в час, тъй че приятно ръчкане из форума :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов си и затова не зацепваш :) В правилата на форума пише че тук задължително се пише на кирилица, а аз го раздавам модератор, т.е. следя за спазването на правилата. Затва ти казах да пишеш на кирилица :rolleyes: Като гледам вече си в час, тъй че приятно ръчкане из форума :arrow:

ок...ако е моя грешката ...sory...но не ме наричай повече така....Ангел се казвам....или Ачо.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.