Jump to content
Българският форум за музиканти

Абе някои знае ли тел на репетиционната


Recommended Posts

Предполагам говориш за ПиДжей при Пламен - 0887304922

Ето ти и на 92, ако няма при него - 0886364564. Обаче там трябва да си носиш някъв дист или процесори и кабели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Ми нямам предвид PJ

Има няк'ва още - по към "Константин Величков" се намира.Все по опълченска кат' вървиш - там под земята слизаш в нек'во мазе,което вади изненадващо добър саунд,само дето барабаните са супер зле.

Сигурно то е 92.

Има и пулт и колони,няма кубета.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Я, моля кажете нещо повече за тази репетиционна "92". Какво преддставлява помещението, как е звука, пуши ли се, колко пари...

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ми копеле аз съм ходил там инцидентно само веднъж

саунда си е добре кат се настрои

има две колони не знам колко ватови некъв пулт два микрофона за вокали и един на касата

лови ток ма тва няма те занимавам :blink:

малка стаичка не знам дали се пуши

5 кинта на час което мисля че е много за там

същност най-трагичното в тая репетиционна са барабаните

смятай само един том, фуз и краш (които е толко счупен че барабаниста ми си прееба палките за нула време) един райд и каса с 1 педал

некви смешни бяха ако не се лъжа 'амати' а чинелите не си спомням кви са (квито и да са били сега са в толкова окаяно състояние че не те интересува повярваи ми)

ако в последния момент решиш да свириш и навсякъде другаде е заето ходи там поне китарите ше си ги чуваш перфектно (носи си собствени ефекти и кабели)

Редактирано от Ohial Ixela
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Абе малко окаяно ми звучи, но се интересувам за една формацийка, която сме направили с един приятел и в която няма барабани. Демек, ако ще вместо барабани да има дайре, бидон за зеле, маракаси и тас от лека кола - не ме бърка. :rolleyes: Все пак доста самоуверено са сложили петарка за куверт, някак си обезкуражаващо ми звучи на фона на условията. :-( Ще видим...

Ohial Ixela, мерси за инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.