Jump to content
Българският форум за музиканти

Бихте ли ми казали модела.


Recommended Posts

мисля че е RR3 Rhoads, но и аз не съм сигурен

 

Не знам, може да се бъркам, но мисля че RR3 Rhoads са само със един двоен и два единични адаптера. Иначе китарата 100 процента е RR, но каква нз. Кви пари и търсиш ?

Редактирано от Vic7oR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рядко съм виждал RR модел на Charvel (имам чувство че 99% са Jackson), а пък точно с този вид надпис на хедсток-а никога май.... имаш ли още снимки? сериен номер? болт-он/нектру?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един модел на Charvel - Rhoads Avenger V,произвеждан,мисля само 2 години(някъде 90-91-92).Той обаче е със s.c. neck p.up и double coil(два сингъла един до друг - под наклон)bridge p.up.Знам,че има custom shop RR - Charvel;RR - Charvel за разпространение само в Япония;а съм виждал и такъв(като обсъждания),но с EMG - обаче не му знам точния модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е Charvel Avenger

не Рендъ Роудс

макар да е сьщата по форма

просто така са я крьстили

а адаптерите са сменявани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да Док пак е прав - този Авайнжьр от каталога беше -s.c. neck p.up и double coil(два сингъла един до друг - под наклон)bridge p.up

този идва по кьстьм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, ето как изглежда Авенджера: http://www.audiozone.dk/CatalogScans/JC199...ages/Page12.jpg

 

 

а относно тази китара: на мен все повече ми се върти в главата че това може да е боди на Jackson със сменен гриф, взет от Charvel Fusion например (май те бяха с такъв вид надпис...) а дори и от Авенджер. ако е така е възможно дори адаптерите да са оригиналните, а не сменявани. какво мислите по въпроса? щото ако ще е Custom, тогава най-вероятно би била neckthrough, а тази не ми изглежда да е такава.

Редактирано от stanbog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря на всички за информацията пратих серийния номер на Charvel и те ми отговориха китарата се води Custom и била в неква малка серия затова не можах да я намеря из нета.Грифа не е сменян така е оргинално ще посвиря и ще реша дали ще е продавам като цената ще е към 800лв или бартер за Ibanez.

Редактирано от Martin_Todorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.